SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tepih për banjo Dalia

Photo
Video
-10%

Shijoni butësi & ngrohtësi nën këmbët tuaja sapo të dilni nga dushi, duke shkelur mbi tepihun Dalia me sfungjer memory. Ky tepih reagon ndaj presionit & nxehtësisë dhe i përshtatet formës së këmbëve tuaja, duke ju ofruar një ndjesi luksoze. Ka përmasa 50x70cm dhe pjesa e poshtme është jo-rrëshqitëse, për më shumë siguri gjatë përdorimit. Po ashtu, ka dizajn elegant dhe i shton stil banjos suaj.

Tepih për banjo Dalia

Çmimi i rregullt: 14,90 €


Çmimi special: 13,41 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni butësi & ngrohtësi nën këmbët tuaja sapo të dilni nga dushi, duke shkelur mbi tepihun Dalia me sfungjer memory. Ky tepih reagon ndaj presionit & nxehtësisë dhe i përshtatet formës së këmbëve tuaja, duke ju ofruar një ndjesi luksoze. Ka përmasa 50x70cm dhe pjesa e poshtme është jo-rrëshqitëse, për më shumë siguri gjatë përdorimit. Po ashtu, ka dizajn elegant dhe i shton stil banjos suaj.

Më shumë
Përshkrimi

Shkelni mbi një tepih të butë, absorbues dhe të sigurtë

Një tepih për banjo është mëse i nevojshëm, sepse përbën vendin ku ju do të shkelni pas një dushi freskues apo relaksues. Ju ndihmon t'i thani këmbët pas dushit, ta mbani pastër dyshemenë e banjos dhe ta shmangni ndonjë aksident (rrëshqitje) në pllaka. Andaj, tepihu Dala është tepihu që ju duhet.

Tepih për banjo Dalia Tepih për banjo Dalia Tepih për banjo Dalia

Për më shumë luks & butësi pas një dushi relaksues

Tepihu Dalia kombinon butësinë, luksin, rehatinë dhe sigurinë, prandaj është më i miri për banjon tuaj. Cilësia e këtij e ka bazë në këto 3 karakteristika:

  • Tepih për banjo Dalia

    Bërthama e tepihut përmban 2cm sfungjer memory. Ky material reagon në mënyrë dinamike ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke ju përshtatur formave të këmbëve tuaja. Në këtë mënyrë, ju ofron mbështetjen dhe relaksin e nevojshëm pas një dushi freskues.

  • Tepih për banjo Dalia

    Sfungjeri është i mbuluar me një material leshi të butë & absorbues, i cili thahet shpejt. Po ashtu, ka një trajtim ultra-fresh për t'i mbajtur larg bakteret, mikrobet dhe aromat e pakëndshme, dhe duke siguruar që tepihu të qëndrojë i freskët më gjatë.

  • Tepih për banjo Dalia

    Sipërfaqe jo-rrëshqitëse, falë së cilës tepihu qëndron në vend, nuk rrëshqet dhe kështu shmangë ndonjë aksident të mundshëm.

Dy ngjyra dhe një dizajn i mrekullueshëm

Tepihu ka madhësi 50x70cm dhe është në dispozicion në dy ngjyra klasike: e kaftë e ngrohtë dhe e gjelbër e freskët, secila me nga një dizajn dy-ngjyrësh, frymëzuar nga natyra.

Tepih për banjo Dalia Tepih për banjo Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Shtoni më shumë luks dhe stil në banjon tuaj, duke e kompletuar pamjen me produktet tjera nga linja Dalia: mantel, peshqir, shportë të rrobave dhe setin me 3 aksesorë për banjo.

Koleksioni Dalia
Specifikat Teknike
Dimensionet 50x70cm
Material 100% polyester, AirX System, shpuzë memoruese
Programi Dormeo banjo
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star