Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Stilolapsa neoni për Magic Pad

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Set lapsash prej neoni, të cilët mund të përdoren për tabelën Magic pad. Seti pëmban 6 stilolapsa të cilët mund të krijojnë deri në tetë efekte të ngjyrave. Për më shumë argëtim dhe më shumë kreativitet - dhuratë shtesë e përsosur për të vegjlit tuaj.

Stilolapsa neoni për Magic Pad
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Set lapsash prej neoni, të cilët mund të përdoren për tabelën Magic pad. Seti pëmban 6 stilolapsa të cilët mund të krijojnë deri në tetë efekte të ngjyrave. Për më shumë argëtim dhe më shumë kreativitet - dhuratë shtesë e përsosur për të vegjlit tuaj.

Më shumë
Përshkrimi

Më shumë lapsa për më shumë kreativitet

Tashmë e keni parë se si tabela Magic Pad i ndihmon fëmijët ta zhvillojën më shumë imagjinatën dhe aftësitë e të mësuarit. Ju mund t'i ndihmoni edhe më shumë në këtë aspekt, duke ia shtuar tabelës Magic Pad edhe setin e lapsave prej neoni.

Aksesorë të sigurtë

Të përshtatshëm për fëmijët mbi 3 vjeç, seti përmban gjashtë stilolapsa të cilët prodhojnë tetë efekte ngjyrash të ndritshme. Nuk përmbajnë substanca të dëmshme, dhe mund të përdoren për të shkruar apo vizatuar në tabelën Magic Pad.

Më shumë ngjyra

Preferohet gjithmonë të keni një plan B kur bëhet fjalë për dëshirat e fëmijëve. Për shembull, nëse iu ka humbur stilolapsi i setit orgjinal, lehtësisht mund t'ia zëvendësoni me këta stilolapsa rezervë. Set plot ngjyra, për argëtim dhe kreativitet.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!