Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Ura Top Shop Magic Tracks

Photo
Video
-34%

A jeni gati për aventura të mëdha? Merrni paketimin shtesë të setit Magic Tracks që përmban një tjetër pistë neoni 3,3 m dhe një udhë-kryq. Fëmijët do të duan të krijojnë atmosferën e garës me shpejtësi rreth shtëpisë dhe me udhë-kryq do të bëjnë garën edhe më intensive dhe emocionuese. Krijoni gjurmët tuaja të garës rreth shtëpisë tuaj!

Ura Top Shop Magic Tracks

Çmimi i regullt: 14,90 €


Çmimi Special: 9,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

A jeni gati për aventura të mëdha? Merrni paketimin shtesë të setit Magic Tracks që përmban një tjetër pistë neoni 3,3 m dhe një udhë-kryq. Fëmijët do të duan të krijojnë atmosferën e garës me shpejtësi rreth shtëpisë dhe me udhë-kryq do të bëjnë garën edhe më intensive dhe emocionuese. Krijoni gjurmët tuaja të garës rreth shtëpisë tuaj!

Më shumë
Detajet e Produktit

Vendosni pistën e garës rreth e rrotull shtëpisë

Kush do ta fitoj ketë garë? Zbuloni përmes veturës së kaltër, një aksesorit të  lodrës më të popullarizuar pistës Magic Tracks!

Vetura përfshin 5 drita LED dhe është e tejdukshme kështu që e benë një pamje të mrekullueshëm kur është në garë. Operon me bateri 3 AAA që janë të izoluara mirë, dhe mund të hiqen vetëm përmes një kaçavide – nuk do të ketë më bateri të humbura ndër mobile!

 

Kohë gare me shokun tuaj më të mirë!

Kur pista është e montuar është koha për garë! Njëri mund të garoj me veturën e kaltër dhe tjetri me atë të kuqe – pra kush do ta fitoj Çmimin e Madh?

Zbuloni dhe porosisni veturat shtesë ashtu që e gjithë familja të konkuroj në garë në gjithë shtepinë tuaj.

Aksesorët shtesë Magic Tracks për ju!

Sigurohuni që ju po porositni Magic Tracks origjinalin

Magic Tracks është një nga lodrat më të popullarizuara në botë – sigurohuni që ju po porositni setin original sepse vetëm ky do të ju dhuroj argëtim të pafund!

Si ta njihni Magic Tracks origjinal?

 • 1. Vetëm Magic Tracks origjinal shëndrit në errësirë

  Pasi që Magic Tracks qëndron i ekspozuar në dritë për një kohë të shkurtër – ai do të bëjë dritë natën.

 • 2. Vetëm Magic Tracks origjinal është i krijuar nga materiali rezistent / i qëndrueshëm

  Pjesët e Magic Tracks janë të qëndrueshme sepse janë të krijuara nga materiali me kualitet shumë të lartë që do të thotë – nuk do të thyhen apo të deformohen.

Informata shtese

Paketimi përmban 

 • 220x pjesë Magic Tracks  (3,3m)
 • 1x udhëkryq të kaltër

Preferohet per moshat: 3 vjet e mbi
Materiali: Plastik

Specifikat Teknike
Dimenionet 28,00 x 8,80 x 17,00 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star