Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Pajisje për largimin e celulitit Vibrosculpt Top Shop

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-75%

Theksoni trupin tuaj dhe fitoni lëkurë të butë dhe të përsosur me pajisjen masazhuese 3në1 që tonifikon trupin tuaj, rinovon lëkurën dhe ju ndihmon të largoni celulitin. Gjithashtu e përsosur për masazh.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Pajisje për largimin e celulitit Vibrosculpt Top Shop

Çmimi i regullt: 54,90 €


Çmimi Special: 13,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Theksoni trupin tuaj dhe fitoni lëkurë të butë dhe të përsosur me pajisjen masazhuese 3në1 që tonifikon trupin tuaj, rinovon lëkurën dhe ju ndihmon të largoni celulitin. Gjithashtu e përsosur për masazh.

Më shumë
Përshkrimi

Bëj trup të tonifikuar dhe lekurë të butë me pajisjen 3në1

A dëshironi të tonifikoni trupin tuaj dhe të largoni celulitin? A keni muskuj të lodhur dhe të ngurtë, lëkurë të thatë dhe të palëvizshme? Palestrat kushtojnë shumë dhe janë të lodhshme. Zgjidhja ideale për të dukur dhe ndihur më mirë - Top Shop Vibrosculpt.

Ky pajisje profesionale masazhuese 3në1 do t'ju ndihmoj të tonifikoni trupin tuaj dhe të zvogëloni celulitin me masazh të këndshme që mund të shijoni çdo ditë.

Top Shop Vibrosculpt

Ju do të fitoni lëkurë të rinovuar, të tonifikuar brenda pak ditësh

Top Shop VibroSculpt do t'i bëj edhe pjesët më kritike të duken sexy: Do të ju:

 • Ndihmoj të largoni celulitin
 • Formësoj trupin tuaj
 • Tonifikoj belin tuaj
 • Rinovoj lekurën
 • Bëj lekurën tuaj të butë
 • Ideale për muskujt e krahëve
 • Ndihmon lirimin e muskujve të tendosur
Top Shop Vibrosculpt

3 funksione në 1 pajisje të vetme

1. Tonifikon, masazhon dhe bënë të butë lekurën

Sekreti i Top Shop VibroSculpt është në teknologjinë e vet ekskluzive të vibrimit që dërgon dridhje valësh të fuqishme për të ndihmuar zbutjen e lëkurës tuaj, për të ofruar më shumë oksigjen dhe për të rritur qarkullimin e gjakut.

Ndërkohë që valët vibro targetojnë pjesët brenda, pjesa e butë e dyfishtë e jashtme është qetësuese dhe tonifikon lëkurën tuaj jashtë.

Me efektin e thellë vibrues, Vibrosculpt zbutë lëkurën dhe e tonifikon atë që të duket e shkëlqyer dhe të qëndroj në formë.

Top Shop Vibrosculpt

2. Largo lekurën e vrazhdë

Top Shop VibroSculpt është aleati juaj i përsosur kur luftoni kundër lëkurës së ngrysur në kofshë, stomak ose krahun tuaj.

Vibrimet e saj të fuqishme dërgojnë valët thellë nën lëkurë dhe ndihmojnë në thyerjen e yndyrës së akumuluar nën lëkurë dhe zvogëlimin e pamjes së lëkurës së vrazhdë. Pjesa e jashtme e Vibrosculpt do të lërë lëkurën tuaj të re dhe me ngjyra të ndezura.

Top Shop Vibrosculpt

3. Shijoni masazhën e këndshme dhe bëni të butë lekurën tuaj

Top Shop VibroSculpt është i përshtatshëm për masazh të çdo pjese të trupit tuaj. Është e përkryer për:

 • përmirësimin e qarkullimit të gjakut
 • lirimin e muskujve të tëndosur
 • thjesht, bënë përshpejtimin e rigjenerimit të muskujve.

Masazha ndihmon relaksimin dhe rigjenerimin e shpejtë të muskujve.

Top Shop Vibrosculpt

2800 vibrime në minutë

Top Shop VibroSculpt mund të masazhoj trupin tuaj me 2800 vibrime në minutë – gjë që masazheri juaj asesi nuk mund ta bëj!

Butoni i shpejtësisë mund të rregulloj intensitetin e vibrimeve nga 2.650 në 2.800 për minutë ashtu që ju të mund të zgjedhni kur dëshironi trajtim më të fortë apo më të butë. 

Top Shop Vibrosculpt

E përshtatshme për tërë trupin

 • Top Shop Vibrosculpt

  Trupin

 • Top Shop Vibrosculpt

  Shpinë

 • Top Shop Vibrosculpt

  Ndër krahë

 • Top Shop Vibrosculpt

  Pjesën lartë të këmbëve

 • Top Shop Vibrosculpt

  Pjesën poshtë të këmbëve

 • Top Shop Vibrosculpt

  Për çdo pjesë të trupit

Set i përmban 3 lecka

Seti Top Shop VibroSculpt përmban 3 pjesë, secila ka material përbërës, dizajn dhe qëllime të ndryshme: 

 • Top Shop Vibrosculpt

  Pjesa e kaltër është shumë e butë dhe e përsosur për të zbutur, tonifikuar dhe kufizuar pjesët e trupit

   

 • Top Shop Vibrosculpt

  Lecka e bardhë është ideale për muskuj të tendosur/ ngurtë ose për masazhë në të thatë

 • Top Shop Vibrosculpt

  Lecka portokalli përdoret për të masazhuar celulitin

   

Brittany ka ndarë eksperiencën e saj me ne:

“Vibrosculpt më ka bërë të dukem gjithmonë bukur. Për më shumë, ndihem shumë me vetëbesim. Vibrosculpt me ka ndryshuar jetën dhe do ta ndryshoj edhe tuajën, gjithashtu.”

Top Shop Vibrosculpt
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Numri i rrotullimeve: 2.650-2.800

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star