Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Aparat kundër brejtësve dhe insekteve

Photo
Video
-40%

Pest Repeller largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike per siperfaqe deri në 230 m2.

VËMENDJE: Kjo është ofertë e nxehtë verore!
Oferta vlen vetem edhe
Aparat kundër brejtësve dhe insekteve

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 14,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pest Repeller largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike per siperfaqe deri në 230 m2.

Më shumë
Përshkrimi

E sigurtë për të gjithë familjen

Kjo paisje revolucionare bazohet ne nje teknologji qe perdor pulset digitale elektromagnetike qe transmetohen nepermjet instalimeve elektrike ne muret e shtepise tuaj qe te arrijne ne vendet ku buburrecatminjte dhe merimangatjetojne dhe shumohen.

Pest Repeller vjen i paisur me teknologji ultrazanore qe largon gjithashtu mizat dhe mushkonjat.

Pulset i bejne ato te ndihen kaq keq sa te ikin pergjithmone

A keni insekte, minj dhe buburreca qe jetojne dhe rriten ne shtepine tuaj, ne mure, kuzhine apo ne tualet?

Gjithcka qe duhet te beni eshte vendosni nje Pest Repeller ne prize dhe kaq. Lejoni Pest Repeller qe te mbroje shtepine tuaj, tere apartamentin tuaj, garazhdin tuaj, vilen tuaj ose nje ndertese industriale deri ne 230 m2.

Punon 24 ore ne dite, 7 Ditë në javë per t’ju mbrojtur juve dhe familjen tuaj pa pasur nevoje per mirembajtje.

Pest Repeller mund te perdoret prane femijeve, qenve dhe maceve. Eshte i sigurte per te gjithe familjen. Ka dhe nje drite praktike per naten.

Avantazhet:

  • largon insektet
  • e pazhurmshme
  • nuk harxhon shume energji
  • e lehte ne perdorim

Rekomandohet për:

Pest repeller is ultrasonic technologically advanced and powerful device to repel mice, rats, spiders, mosquitoes, ants, silverfirsh, earwings, water bugs, centipedes, cockroaches and other isects. It is safe to use around adults and children.

  • Pest Repeller eshte e pershtatshme per mizat, mushkonjat, merimangat dhe buburrecat.
  • Nese keni probleme me mushkonjat dhe insekte, teknologjia me ultratinguj do ti largoj ato me se miri.
  • Perfekte per personat qe nuk deshirojne perdorimin e produkteve kimike
  • Kujdes: Mos perdorni kete produkt nese keni lepuj te vegjel ose brejtes, paisja mund ti bezdise ato.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

skender

www.topshop-ks.com

01/11/2017

shum e mir
paisje intersante dhe elet per perdorim

1 Produkte