Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Pajisje pastrimi me avull 19në1 Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-48%

Pastroni shtëpinë tuaj në mënyrë efikase me 1 paisje e cila mund të bëjë pothuajse të gjithë pastrimin nga kuzhina deri në tualet pa kimikate! Pajisja me avull Rovus 19në1, është e fuqishme dhe multifunksionale , ju siguron një pastrim higjenik dhe miqësor për çdo sipërfaqe pa përdorimin e detergjentëve të pastrimit.

Funksionet e pajisjes:

 • Lëshon avull me presion të fuqishëm në çdo sipërfaqe të shtëpisë tuaj.
 • Lan dyshemet
 • Lan xhamat
 • Hekuros perdet në vertikal
 • Hekuros rrobat
 • Fuqi 1.500 Watt
Pajisje pastrimi me avull 19në1 Rovus

Çmimi i regullt: 249,90 €


Çmimi Special: 129,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Pastroni shtëpinë tuaj në mënyrë efikase me 1 paisje e cila mund të bëjë pothuajse të gjithë pastrimin nga kuzhina deri në tualet pa kimikate! Pajisja me avull Rovus 19në1, është e fuqishme dhe multifunksionale , ju siguron një pastrim higjenik dhe miqësor për çdo sipërfaqe pa përdorimin e detergjentëve të pastrimit.

Funksionet e pajisjes:

 • Lëshon avull me presion të fuqishëm në çdo sipërfaqe të shtëpisë tuaj.
 • Lan dyshemet
 • Lan xhamat
 • Hekuros perdet në vertikal
 • Hekuros rrobat
 • Fuqi 1.500 Watt
Më shumë
Detajet e Produktit

Pajisja inovative me avull Rovus 19në1

Kombinimi i të gjithë veprimeve me avull, pastrimi përfundimtar për të cilin keni nevojë të gjitha në një, Rovus 19 në 1 ju mundëson një ambient të pastër.

The multipurpose station steam Rovus 19u1 effectively eliminate dust, dirt and contamination from

 • 19 funksione për shkathtësi të mahnitshme; pastron dysheme, vret mikrobe, heq rrudhat dhe më shumë.
 • Fuqia motorrike 1,500-Watt për pastrim të thellë dhe higjenizim; për kafshët shtëpiake, alergjitë dhe viruset e shtratit.

Zbuloni mundësi të pafundme të pastrimit me avull!

Rovus 19në1 vjen me 19 paisje të gjithanëshme për të pastruar pllakat, mastiçin,si dhe cepat e vogla që të shkëlqejnë si të pastra. Këto mjete super - efikase trajtojnë çdo punë nga muret dhe qilimat për veshje dhe makina, zgjedhje e besueshme që paston dyshemen, vret mikrobet, heq rrudhat dhe shumë më tepër.

 • Sterilizues i parketit dhe laminatit

 • Sterilizues i tepiheve me avull

 • Banjo

 • Pastron dritaret

 • Mobilet

 • Hekuros rrobat vertikalisht

 • Për makina

 • Pastrim i gurit dhe mermerit

Praktike, kompakte dhe shumë e lehtë në përdorim

E lehtë dhe kompakte, Rovus 19në1 vjen si pastrim inovativ dhe hekurosje, një paisje e gjithanëshme së bashku me aksesorët për avull.

PASTRIM ME AVULL

Ju lejon të kontrolloni avullin dhe të bashkëngjisni skedarë të gjithanshëm. Ajo mund të jetë e lidhur me tuba këshillimorë për trajtimin e dyshemeve ose si një avullore dore. Ajo është e madhe për pëlhura, veshje, mobilje, hapsira të ngushta dhe më shumë.

AVULLORE DORE

Ju lejon të pastroni zonat e përzgjedhura në kuzhinë, banjo, dhomat e gjumit, garazhd dhe ambiente të tjera të brëndshme dhe të jashtme. Pastroni dritaret, tapetet, tapiceritë, makinat dhe pastroni sipërfaqet e ashpra dhe papastërtitë.

HEKUR ME AVULL

Hekuri me avull me fuqi 800W largon rrudhat shpejt dhe lehtë. Pllaka qeramikë e cilësisë së lartë dhe rezistenca ju ofron hekurosjen e duhur. Pllaka jo ngjitëse ndihmon hekurin të rrëshqasë në çdo pëlhurë, ndërsa kontrolli i temperaturës bën të mundur ta përdorni në shumellojshmëri materialesh - prej liri, pambuku dhe leshi.

Pajisje kompakte

E lehtë dhe kompakte, Rovus 19në1 vjen si pastrim inovativ dhe hekurosje, një paisje e gjithanëshme sëbashku me aksesorët për avull.

E lehtë dhe e sigurtë

Ju lejon të kontrolloni avullin dhe të bashkëngjisni skedarë të gjithanshëm. Ajo mund të jetë e lidhur me tuba këshillimorë për trajtimin e dyshemeve ose si një avullore dore. Ajo është e madhe për pëlhura, veshje, mobilje, hapsira të ngushta dhe më shumë. E paisur me një bravë sigurie e mbron nga përdorimi jo i rregullt i fëmijëve. Çdo mjet individual i përshtatet në mënyrë të përkryer. Poli përbëhet nga 3 tuba zgjatje dhe ju lejon të zgjidhni lartësinë e dëshiruar, kështu që ju nuk ju duhet një shkallë apo karrige për të arritur vëndet e larta.

Pajisje shtesë

Rovus 19në1 ofron një ndarje për ruajtjen e paisjes dhe një pozicion parkimi që e bën përdorimin e tij të përshtatshëm, ndërsa depozita e ujit lejon pastrimin e pandërprerë dhe të vazhdueshëm.

DEPOZITA E UJIT

Depozita e ujit është e vendosur në kutin ergonomike të ndërtuar me rrota duke e bërë pastrimin të lehtë dhe të përshtatshëm. Ajo është e lehtë për pastrimin me avull në brëndësi të aksesorëve të dorës. Mbushja e depozitës me ujë nuk ka qënë kurrë më e lehtë thjesht hapni kapkun dhe bëni mbushjen e saj.

Informata shtese

Seti përmban:

 • 1 depozitë avulli
 • 1 tub për nxjerrjen e avullit
 • 1 leckë me avull dhe 1 leckë që lahet
 • 1 avullore dore
 • 1 hekur hekurosje
 • 3 tuba zgjatjeje
 • 1 gotë matëse
 • 1 hinkë
 • paisje shtesë për avulloren e dorës (1grykë e hollë, 1grykë reaktive, 2 brusha plastike, 2 brusha teli, 1dritare 2në1 , 1leckë që lahet)

Informacione teknike:

 • Fuqia: 1500W
 • Voltazhi: 220V-240V- 50Hz
 • Presioni i avullit: max. 4 Bar
 • Volumi i depozitës së ujit: 1,4L
 • Disponueshmëria e avullit: max. 40min/ depozitë
 • Ora e ngrohjes: përafërsisht. 10 min
 • Prurja e avullit: max. 40g/min

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star