SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Orbitrek Elite

Photo
Video
-10%

Largoni kilogramët e tepërt dhe mbani trupin në formë të përkryer, duke u kujdesur jo vetëm për muskujt, por edhe për kockat dhe sistemin kardiovaskular. Me Orbitrek Elite ju mund të bëni stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. 

Momente magjike me oferta festive!
Orbitrek Elite

Çmimi i rregullt: 299,90 €


Çmimi special: 269,91 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Largoni kilogramët e tepërt dhe mbani trupin në formë të përkryer, duke u kujdesur jo vetëm për muskujt, por edhe për kockat dhe sistemin kardiovaskular. Me Orbitrek Elite ju mund të bëni stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. 

Më shumë
Përshkrimi

Është e thjeshtë për të matur progresin: në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën, për ta ditur me saktësi kur arrihet norma që i vendosni vetes. Gjithashtu ju do të mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni.

Çka ofron Orbitrek Elite?

Do t’ju ndihmojë të keni trupin që keni ëndërruar, duke ju ofruar një sërë dobish të rëndësishme:

  • Orbitrek Elite vë në lëvizje si pjesën e poshtme të trupit, ashtu edhe të sipërmen, me anë të funksionit të dorezave.
  • Orbitrek Elite ju ofron stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. Gjithashtu ju do të mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni.
  • Është e thjeshtë për të matur progresin: në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën, për ta ditur me saktësi kur arrihet norma që i vendosni vetes.
  • Zë më pak se 0.5 m2 vend mbi dysheme, me përmasa 94 dhe 52 cm. Gjithashtu mund të çmontohet për transportim më të thjeshtë.

Shtojini porosisë suaj edhe Orbitrek Elite, për të patur një trup të bukur dhe të shëndetshëm. Orbitrek Elite i vë në lëvizje të gjithë muskujt kryesorë të trupit, si në pjesën e sipërme të tij, ashtu edhe në pjesën e poshtme. Ushtrimet imitojnë lëvizjet natyrore të trupit, duke i dhënë edhe sistemit kardiovaskular një stërvitje të shëndetshme.

Informata shtesë

Rekomandohet për:

  • Për të gjithë ata që duan një shumëllojshmëri ushtrimesh
  • Për të gjithëata që duan të kursejnë kohe dhe para
  • Për të gjithë ata që duan të stërviten në ambjentet e shtëpisë
Specifikat Teknike
Lageri 4,8 kg
Pasha maksimale e përdoruesit 125 kg
Pesha 30 kg
Shfaq funksionet distancë, kalori, kohë, shpejtësi

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star