Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

4 leckat për pastrim Nano Rovus Bluepower

Photo
Video

Leckat e pastrimit me mikrofibra nano ju mundësojnë të pastroni pothuajse gjithçka vetëm me ujë të ngrohtë. Këto lecka eliminojnë nevojën për të mbajtur rreth pastrues me kimikate dhe të pashëndetshëm për organizmin.

4 leckat për pastrim Nano Rovus Bluepower
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Stock: 1
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Leckat e pastrimit me mikrofibra nano ju mundësojnë të pastroni pothuajse gjithçka vetëm me ujë të ngrohtë. Këto lecka eliminojnë nevojën për të mbajtur rreth pastrues me kimikate dhe të pashëndetshëm për organizmin.

Më shumë
Detajet e Produktit

A vuani nga alergjitë dhe jeni të ndjeshëm ndaj pastruesve me përbërje kimike? Do të dëshironit të zvogëloni shpenzimet tuaja por nuk keni ide se si? 

Tash, me setin e leckave Nano  Rovus BluePower ne kemi berë zgjidhjen për ju!


Nuk ju duhet asgjë tjetër pos leckës dhe ujit të ngrohtë. Pastrimi me këto lecka është më i mirë për shëndetin dhe mjedisin tuaj! Në vend të blerjes së detergjentit toksik të shtrenjtë, kurseni para dhe bëni pastrimin tuaj më të lehtë dhe efektiv me leckat Nano Rovus BluePower. 

Seti përfshin 4 lecka:

  • Lecka e kaltër është për pastrimin e dritareve ose sipërfaqeve të tjera të qelqit.
  • Lecka rozë me të cilen pastroni banjën
  • E verdha është e përkryer për materialet e lëkurës dhe
  • Lecka e gjelbër është e destinuar për pastrimin e sipërfaqeve të mobiljeve.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star