Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Trakë vrapimi Gymbit Dynamic P1

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Traka Dynamic P1 do t'ju do të ju ndihmoj të arrini qëllimet tuaja të fitnesit. Ekrani tregon rrahjet e zemrës, shpejtësinë, kohën, kaloritë, kaloritë e konsumuara, distancën, stërvitjen totale dhe ka sensorë të duarve EKG, plus audio MP3 për të kombinuar performancën tuaj me muzikën tuaj të preferuar. 12 programe të paracaktuara. Lehtë për t’u përdorur.

Trakë vrapimi Gymbit Dynamic P1
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Traka Dynamic P1 do t'ju do të ju ndihmoj të arrini qëllimet tuaja të fitnesit. Ekrani tregon rrahjet e zemrës, shpejtësinë, kohën, kaloritë, kaloritë e konsumuara, distancën, stërvitjen totale dhe ka sensorë të duarve EKG, plus audio MP3 për të kombinuar performancën tuaj me muzikën tuaj të preferuar. 12 programe të paracaktuara. Lehtë për t’u përdorur.

Më shumë
Përshkrimi

Rritni ritmin me pistën e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Dynamic P1!

Nëse jeni një vrapues profesionist apo një vrapues i thjeshtë, GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1  do ju mundësojë të keni kontrrollin e plotë drejt arritjes së formësimit të trupit që gjithëmonë e keni ënërruar. 

 • Motor 2HP
 • 0-12 shkallë të përkuljes
 • Mbështetje e butë 
 • Sistemi i butë i rënies për mbrojtjen e nyjeve
 • MP3 
 • Hapësirë e gjerë vrapimi për siguri, qëndrueshmëri dhe ushtrime të sigurta
 • Rripi nuk bën zhurmë gjatë përdorimit
 • 12 Programet të përcaktuara 
 • Ekran që përdoret lehtë
 • Sensorë të EKG për të matur pulsing 
 • Buton për kontrollin e shpejtësisë në ekran
 • Buton për kontrolloin e këndit në ekran
 • Paloset
 • Rrota për tu transportuar lehtë
 • Marka LiveActive
Specifikat Teknike
Dimenionet mbledhur: 165 x 70 x 135 cm; palosur: 90 x 80 x 145 cm
Fuqia 1.0 HP (constantly) / 1.5 HP (peak)
Karakteristika të tjera foldable; running surface: 120 x 40 cm
Niveli i shpejtësisë max 12 km/h
Pasha maksimale e përdoruesit 120 kg
Pesha 64,7kg
Programi i trajnimit 12
Rendit sipas rangut 0-12%
Rrrotat për zhvendosje Po
Shfaq funksionet distancë, kalori, koha totale e ushtrimeve, kohë, pjerrtësi, puls, shpejtësi

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Shpresa

www.topshop-ks.com

5
Shume praktike dhe funksionale.Jam e kënaqun me kete trake vrapimi!

1 Produkte

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.