Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Çizmet Për Meshkuj Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Të përshtatshme për ditë të gjata dhe të lodhshme në punë dhe shëtitje me shoqëri, çizmet komforte për meshkuj jane të dizajnuara me shtresën anti-rrëshqitëse duke i bërë kështu ato zgjidhje përfekte për çdo rast. Falë shuallit të rrumbullakët ju do të keni rehatinë e njejtë në ecje mirepo tani dizajni i ri ju mudëson një pamje moderne dhe shumë joshëse, përderisa ju do të keni këmbë të ngrohta gjatë ditëve të ftohëta të dimrit.  
 • Shualli me Memory do ju ofojë këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrit.
 • Shualli i famshëm i rrumbullakët ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur.
Çizmet Për Meshkuj Walkmaxx Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Të përshtatshme për ditë të gjata dhe të lodhshme në punë dhe shëtitje me shoqëri, çizmet komforte për meshkuj jane të dizajnuara me shtresën anti-rrëshqitëse duke i bërë kështu ato zgjidhje përfekte për çdo rast. Falë shuallit të rrumbullakët ju do të keni rehatinë e njejtë në ecje mirepo tani dizajni i ri ju mudëson një pamje moderne dhe shumë joshëse, përderisa ju do të keni këmbë të ngrohta gjatë ditëve të ftohëta të dimrit.  
 • Shualli me Memory do ju ofojë këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrit.
 • Shualli i famshëm i rrumbullakët ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur.
Më shumë
Detajet e Produktit

Libri elektronik "Shëndeti i këmbëve"

Regjistrohu dhe shkarko librin elektronik falas!

Shkarko librin këtu!

Ky libër përmban këshilla të nevojshme rreth shëndetit të këmbëve dhe si t'i shëroni ato, dhe poashtu do të gjeni këshilla të nevojshme para se të bleni këpucë të reja!

Zbuloni kombinimin perfekt te Modes dhe Rehatise

Këpucët Walkmaxx Ankle Boots për Meshkuj janë të rehatshme dhe në modë, të cilat e bejnë një zgjedhje përfekte për ditët e ngarkuara në punë ose kur dilni darkave me shoqërinë. Per sa i përket rehatisë në ecje sholla e rrumbullakët është e njejtë por dizajni i ri mundëson një pamje moderne dhe shumë joshëse për personat modern.

 • Sholla me Memory do ju japi këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrit.
 • Sholla e famshme e rrumbullakët ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Shtresa Memory për rehati maksimale dhe ngrohtësi

Përfitoni nga shtresa prej - 4 mm material memory, e cila ju jep më shumë komfort dhe ngrohtësi dhe mbron këmbët tuaja nga i ftohti. Nyjet e këmbës do ju jenë mirënjohëse me këtë shollë të butë për një absorbim edhe më të mirë të tronditjeve, e cila do reduktojë presionin në nyje dhe do të shpërndajë peshen trupore në mënyre të barabartë.

Presion i reduktuar në nyje për një ecje më të shëndetëshme

Këpucët Walkmaxx ulin presionin në këmbë. Ajo shpërndan peshën e trupit në mënyrë të barabartë, duke ju dhënë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Duke qenë se në vëndet ku presioni i peshës së trupit është më i lartë kanë shumë probleme, reduktimi i presionit në sajë të këpucëve Walkmaxx është i domosdoshem për shëndetin.

Këpucët janë shumë funksionale, dhe ato mundësojnë levizjen e të gjithë muskujve gjatë ecjes dhe përmirësimin e qarkullimit të gjakut.

Presion i larte

Sholle e sheshte

Presion i ulet

Shollë e rrumbullaket Walkmaxx

Me veti të Veçanta për t'ju Ndihmuar në Tonifikimin e Muskujve

Sholla e Rrumbullakët Walkmaxx është një risi dhe zgjidhja përfekte për një mënyre më natyrale të ecjes. Ajo promovon lëvizjen natyrale në formë të harkuar të këmbëve dhe rishpërndan presionin e ecjes nga nyjet tek muskujt, duke ju ndihmuar për të rritur aktivizimin e muskujve, përmirësuar qëndrimin e trupit dhe qarkullimin e gjakut dhe zvogëlon dhimbjet në fund shpine dhe në nyje.

Sholla e Rrumbullakët është e përbërë nga materiale të cilat garantojnë absorbimin e tronditjes, rehatisë dhe jetë gjatësisë, në mënyrë që çdo hap që bëni të jetë më i butë dhe më i shëndetshëm.

Ndërtimi i këpuces:

 • Pjesa e sipërme imitim lëkure PU
 • Sholla me material memory 4mm
 • shollë kartoni
 • copë najloni
 • Shollë e ndërmjetme PU
 • Shollë e poshtme prej gome
1 2 3 4 5 6

Si funksionon shualli i harkuar?

Shualli i harkuar shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
 

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shualli i harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Shuall inovativ, I zgjerueshem dhe I adaptueshem 100% me formen e kembes suaj per te ju ofruar komfortin maksimal gjate ecjes.

 • Shtresa e xhelit ne shuallin e brendshem ju mundeson absorbim me te mire te presionit qe ushtrohet ne kembet tuaja dhe siguron qendrueshmeri ne çdo hap tuajin.

Rekomandohen për:

Rekomandohen për ata të cilët preferojnë të ecin gjatë dhe sigurisht me këpucë të rehatshme. Këto këpucë rekomandohen veçanërisht për personat të cilët vuajnë nga sëmundje të ndryshme të këmbëve, duke përfshirë.

 • deformimin e shputave
 • enjtje
 • këmbë asimetrike
 • kallo, nyje dhe probleme të tjera

Informacione teknike:

 • Materiali i jashtëm: Lëkura PU
 • Madhësitë : 40-46
 • Ngjyrat: Zezë, Kafe
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm material memorues, PU
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Lëkurë PU
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star