Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Balerinat Elegante 4.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Balerinat elegante Walkmaxx ju dhurojnë rehati dhe pamje elegante. Dizajnuar me ngjyra delikate dhe emblemë W të artë, me shtresën me shkumë memory për hapa të butë, si dhe me shuallin e famshëm të rrumbullakët ju ofrojnë ecje të shëndetshme, ju bënë të dukeni dhe të ndjeheni mirë në çdo hap. Në dispozicion në madhësi 36 - 42 dhe 4 ngjyra: kremë, kaltërt, kafe dhe trëndafili.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Balerinat Elegante 4.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 9,98 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Balerinat elegante Walkmaxx ju dhurojnë rehati dhe pamje elegante. Dizajnuar me ngjyra delikate dhe emblemë W të artë, me shtresën me shkumë memory për hapa të butë, si dhe me shuallin e famshëm të rrumbullakët ju ofrojnë ecje të shëndetshme, ju bënë të dukeni dhe të ndjeheni mirë në çdo hap. Në dispozicion në madhësi 36 - 42 dhe 4 ngjyra: kremë, kaltërt, kafe dhe trëndafili.

Më shumë
Përshkrimi

Ndjehuni rehat duke u dukur elegant

Çdo grua duhet të ketë një palë këpucë elegante, por kjo nuk do të thotë se ato duhet të jenë jo të rehatshme. Gëzoni komoditetin e Balerinave të reja elegante :

 • modeli i ri ka një stemë të artë për një pamje të sofistikuar
 • shualli i rrumbullakët krijon një ndjenjë të ecjes zbathur
 • shtresa me shkumë memoruese ulë pikat e presionit duke ju lejuar të qëndroni më aktiv për kohë të gjatë
Walkmaxx Comfort Ballerinas Elegant 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Elegant 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Elegant 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Elegant 4.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për më shumë detaje.

Dukuni plot shkëlqim & elegancë pa shumë përpjekje

Mbajtja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx do të ju siguroj këmbëve tuaja mbështetjen që ato kanë nevojë gjatë gjithë ditës. Për shkak të shuallit të veçantë të rrumbullakët Walkmaxx balerinat do të aktivizojnë muskujt dhe do të përmirësojnë ecjen tuaj në mënyrë të natyrshme duke ju bërë të dukeni bukur dhe elegante në çdo rast.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Elegant 4.0

Dizajn elegant për përdorim të përditshëm

Balerinat elegante Walkmaxx Komfort vijnë me një dizajn elegant dhe ngjyra që ofrojnë një pamje më të sofistikuar. Ju mund t'i vishni ato për punë, në raste të përditshme ose edhe raste të veçanta të tilla, si dasma apo festa. Balerinat janë në dispozicion në madhësi 36 - 40 dhe 4 ngjyra: kremtë, kaltërt, kafe dhe rozë.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Elegant 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Balerinat elegante Walkmaxx 4.0 36 24,0
37 24,7
38 25,3
39 26,0
40 26,7
41 27,4
42 28,1
 
Specifikat Teknike
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU, stilastik
Ngjyrat e disponueshme bezhë, kafe, kaltër, rozë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star