Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Atletet Walkmaxx Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

Photo
Video

Shkelqeni edhe ju në atletet e reja Walkmaxx Comfort Leisure. Të vetmet atlete Leisure në treg me shuallën e lakuar origjinale WALKMAXX

 • Trendi në pamje, super të rehatshme në ecje
 • Moderne në pamjen e jashtme
 • Të rehatshme nga brenda – ju ndjeheni me plot vetëbesim ne çdo hap tuajin
 • Ndihmojnë gjithashtu edhe në përmirsimin e qëndrimit te trupit

 

Atletet Walkmaxx Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort
Nga 49,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shkelqeni edhe ju në atletet e reja Walkmaxx Comfort Leisure. Të vetmet atlete Leisure në treg me shuallën e lakuar origjinale WALKMAXX

 • Trendi në pamje, super të rehatshme në ecje
 • Moderne në pamjen e jashtme
 • Të rehatshme nga brenda – ju ndjeheni me plot vetëbesim ne çdo hap tuajin
 • Ndihmojnë gjithashtu edhe në përmirsimin e qëndrimit te trupit

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Ngjyra moderne të reja

Shikoni modelet me të shitura të vitit të kaluar me ngjyrat me të popullarizuara, të përshtatshme për femra dhe meshkuj.

Klikoni për të parë ngjyrat e tjera

Dhuroni kembëve tuaja elegancë dhe rehati

Atletet Walkmaxx Leisure kombinojnë dizajnin terheqës dhe bashkohor dhe janë zgjedhja e preferuar e meshkujve dhe femrave çdo sezonë pranvere dhe vere. Pamja e tyre sportive, por edhe elegante plotëson rehatinë që do të zvogëloj dhe parandaloj lodhjen dhe ënjtjen e këmbëve.

 • Shualli i rrumbullakët mbështet kembën tuaj, duke reduktuar presionin që ju e ndjeni në kembë dhe gjunjë
 • Platforma e butë e poshtme e thembrës ju siguron absorbim superior – ashtu që ju të mund të qëndroni aktiv për kohë të gjatë pa ndier lodhje
 • Parandalojnë shfaqjen e ushlave dhe jo-rehatisë
 • Të reja, me ngjyra terheqëse do të freskojnë çdo kombinim garderobe që keni veshur

Shikoni perparësitë e shuallit të rrumbullakët

Rehatia e kembës për të mirën e pergjithshme

Kur kembët tuaja lodhen, gjithçka dhemb – gjë që nuk duhet të ndodhë. Me mbathjet Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët ju do t’i siguroni kembëve tuaja mbeshtetjen që u nevojitet pergjatë ditës.

Lexoni më shumë rreth perparësive të linjës Komfort

Shikoni perparësitë e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Ndihmon në forcimin e trupit tuaj!

 • Do të shpërndaj të gjithë peshën trupore njetrajtësisht

  Shpërndarja e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin nga nyjet në muskuj

 • Ndjenja e të ecurit kembëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur do të siguroj hapa të shëndetshem dhe përplot rehati

 • Peshë e lehtë

  Pesha e tyre e lehtë siguron hapa të lehtë që ju mundësojnë qëndrim aktiv në kembë për perioda të gjata

 • Mbathje e lehtë

  Të dizajnuara t’i përshtaten në përsosmëri kembës tuaj

 • Shtesa e shkumës memoruese

  Shtresa memoruese ju dhuron juve mbeshtetje të avansuar dhe efektin e shtuar të ngrohtësisë në ditët e ftohta të dimrit.

Vendos kursorin mbi fotografi për detaje.

Atlete me stil për çdo rast

Walkmaxx Comfort Leisure nuk do të dalin asnjeherë nga moda! Mbathni ato në kohën tuaj të lirë! Janë ideale nëse qendroni per kohë të gjatë në kembë! Praktike, me stil dhe jashtëzakonisht të rehatshme për çdo aktivitet tuajin.

Rekomandimet:

Atletet Walkmaxx Komfort Leisure janë të përshtashme për të gjithë ata që deshirojnë të qëndrojnë fit

Ne i rekomandojmë ato posaqërisht për:

 • për ata që qëndrojnë orë të tëra çdo ditë në kembë, dhe deshirojnë të largojnë dhimbjen dhe djerësitjen e kembëve
 • për të gjithë që vlerësojnë rehatinë e kembës
 • për të gjithë që pelqejnë ndjesinë sikur po ecin kembëzbathur
 • për të gjitha moshat
 • për çdo formë të kembës
 • për të gjithë ata që deshirojnë të parandalojnë dhimbjen në nyje dhe shpinë, duke permirësuar qëndrimin dhe duke forcuar muskujt

Shkelqeni edhe ju me ngjyrat e reja…

Shikoni modelet me të shitura të vitit të kaluar me ngjyrat me të popullarizuara, të përshtatshme për femra dhe meshkuj.

Shiko për më shumë ngjyra

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA
Materiali : i jashtëm gomë, rubber foxing
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) canvas (pambuk), PU
Ngjyrat e disponueshme ari, bardhë, red, silver

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star