Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Atletet Walkmaxx Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

100 98 8
SKU: 99-1000076318
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Atletet e rehatshme Comfort Leisure me dizajn modern që përshtatet me çdo kombinim. Me shtresën memory dhe shuallin e famshëm të rrumbullakët, këmbët tuaja nuk kanë qenë kurrë më të rehatshme. Shtresa Eva ju siguron absorbimin e goditjeve për siguri në çdo hap. Në dispozicion në madhësitë 38 – 46 dhe 5 ngjyra: e verdhë, e gjelbër, e kaltër, hiri dhe e zezë.

Atletet Walkmaxx Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Atletet e rehatshme Comfort Leisure me dizajn modern që përshtatet me çdo kombinim. Me shtresën memory dhe shuallin e famshëm të rrumbullakët, këmbët tuaja nuk kanë qenë kurrë më të rehatshme. Shtresa Eva ju siguron absorbimin e goditjeve për siguri në çdo hap. Në dispozicion në madhësitë 38 – 46 dhe 5 ngjyra: e verdhë, e gjelbër, e kaltër, hiri dhe e zezë.

Më shumë
Përshkrimi

Ngjyra moderne të reja

Shikoni modelet me të shitura të vitit të kaluar me ngjyrat me të popullarizuara, të përshtatshme për femra dhe meshkuj.

Klikoni për të parë ngjyrat e tjera

Dhuroni kembëve tuaja elegancë dhe rehati

Atletet Walkmaxx Leisure kombinojnë dizajnin terheqës dhe bashkohor dhe janë zgjedhja e preferuar e meshkujve dhe femrave çdo sezonë pranvere dhe vere. Pamja e tyre sportive, por edhe elegante plotëson rehatinë që do të zvogëloj dhe parandaloj lodhjen dhe ënjtjen e këmbëve.

 • Shualli i rrumbullakët mbështet kembën tuaj, duke reduktuar presionin që ju e ndjeni në kembë dhe gjunjë
 • Platforma e butë e poshtme e thembrës ju siguron absorbim superior – ashtu që ju të mund të qëndroni aktiv për kohë të gjatë pa ndier lodhje
 • Parandalojnë shfaqjen e ushlave dhe jo-rehatisë
 • Të reja, me ngjyra terheqëse do të freskojnë çdo kombinim garderobe që keni veshur

Shikoni perparësitë e shuallit të rrumbullakët

Rehatia e kembës për të mirën e pergjithshme

Kur kembët tuaja lodhen, gjithçka dhemb – gjë që nuk duhet të ndodhë. Me mbathjet Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët ju do t’i siguroni kembëve tuaja mbeshtetjen që u nevojitet pergjatë ditës.

Lexoni më shumë rreth perparësive të linjës Komfort

Shikoni perparësitë e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Ndihmon në forcimin e trupit tuaj!

 • Do të shpërndaj të gjithë peshën trupore njetrajtësisht

  Shpërndarja e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin nga nyjet në muskuj

 • Ndjenja e të ecurit kembëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur do të siguroj hapa të shëndetshem dhe përplot rehati

 • Peshë e lehtë

  Pesha e tyre e lehtë siguron hapa të lehtë që ju mundësojnë qëndrim aktiv në kembë për perioda të gjata

 • Mbathje e lehtë

  Të dizajnuara t’i përshtaten në përsosmëri kembës tuaj

 • Shtesa e shkumës memoruese

  Shtresa memoruese ju dhuron juve mbeshtetje të avansuar dhe efektin e shtuar të ngrohtësisë në ditët e ftohta të dimrit.

Vendos kursorin mbi fotografi për detaje.

Atlete me stil për çdo rast

Walkmaxx Comfort Leisure nuk do të dalin asnjeherë nga moda! Mbathni ato në kohën tuaj të lirë! Janë ideale nëse qendroni per kohë të gjatë në kembë! Praktike, me stil dhe jashtëzakonisht të rehatshme për çdo aktivitet tuajin.

Rekomandimet:

Atletet Walkmaxx Komfort Leisure janë të përshtashme për të gjithë ata që deshirojnë të qëndrojnë fit

Ne i rekomandojmë ato posaqërisht për:

 • për ata që qëndrojnë orë të tëra çdo ditë në kembë, dhe deshirojnë të largojnë dhimbjen dhe djerësitjen e kembëve
 • për të gjithë që vlerësojnë rehatinë e kembës
 • për të gjithë që pelqejnë ndjesinë sikur po ecin kembëzbathur
 • për të gjitha moshat
 • për çdo formë të kembës
 • për të gjithë ata që deshirojnë të parandalojnë dhimbjen në nyje dhe shpinë, duke permirësuar qëndrimin dhe duke forcuar muskujt

Shkelqeni edhe ju me ngjyrat e reja…

Shikoni modelet me të shitura të vitit të kaluar me ngjyrat me të popullarizuara, të përshtatshme për femra dhe meshkuj.

Shiko për më shumë ngjyra

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA
Materiali : i jashtëm gomë, rubber foxing
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) canvas (pambuk), PU
Ngjyrat e disponueshme ari, bardhë, red, silver

Vlerësimet e Konsumatorëve (8 Vlerësime)

4,9

8 vlerësime

8 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Zuzka

www.walkmaxx.sk

Zuzka
Dobrý deň, chcela by som si zakúpiť zlaté plátenky,ale sú len 37.a ja mám dĺžku chodidla 24cm.tak neviem či by mi boli dobré 37.a či číslo 36.by mi neboli malé,keďže niektoré sú mi dobré 36.a niektoré č.37.Ďakujem
odpoveď :
Dobrý deň, veľkosť 36 zodpovedá dĺžke 23,7cm a veľkosť 37 zodpovedá dĺžke 24,4 cm, takže 37 by boli vhodnejšie
Walkmaxx

Anka

www.walkmaxx.sk

Anka
Výborná obuv, pohodlná, dosť široká, mám viac druhov a prakticky nosím len tento druh obuvi papuče, kotníkové čižmičky, čižmy vysoké, trekingovú obuv,poltopánky, botasy, prestali ma bolieť nardy nôh a šľapy, manželovi som zatiaľ kúpila sandále a šľapky a verím že aj jeho nohy prestanú bolieť, vrelo odporúčam

Eva

www.walkmaxx.sk

Evička
Mám viac kusov z tejto série,som velmi spokojná,prestala ma bolieť chrbtica.Vrelo odporúčam.

efaka

www.walkmaxx.sk

obuv Comfort
vzhľadovo super, mali by mať nártovú oblasť vyšiu pre komfortné nosenie, nakoľko je značne obmedzená dizajnovo pridanou vysoko špičkou riešenú gumou.

Renáta

www.walkmaxx.sk

verná zákazníčka
som veľmi spokojná, naozaj majú výborný účinok pri chôdzi, odľahčujú chrbticu i kolená, posilňujú šľachy predkolenia, odporúčam všetkým, ktorí si potrpia na zdravý štýl a eleganciu obuvi.

pjeter

www.walkmaxx-ks.com

i vlersoj me 5
me pelqej atletet e bardh qe jan ne zbritje du te bej porosi

Ľuba

www.walkmaxx.sk

Skvelá obuv
Som veľmi spokojná. Veľmi dobre sa mi v nich chodí.

Wallkmax

www.topshop.sk

Wallkmax
Dobry den.aka je vnútorná dĺžka topánky 38 číslo. Mám také číslo aby mi boli dobre. Wallkmax
odpoveď :
Dobrý deň, veľkostná tabuľka je uvedená v záložke "ďalšie ifnormácie"
Walkmaxx