Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Atletet Leisure 4.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Shijo pranverën në atletet shumëngjyrëshe Walkmaxx Comfort Leisure. Me shuallin e famshëm të rrumbullakët dhe shtresën EVA, këto atlete pos lumturisë do të ju sjellin këmbëve tuaja edhe rehati. Nuk ka rendësi mosha apo gjinia, ky model i ri i familjes Walkmaxx është diçka që ju duhet ta keni patjetër këtë pranverë. Përzgjedh nga 4 ngjyrat dhe madhësitë 36-46.

Atletet Leisure 4.0 Walkmaxx Comfort

Nga Çmimi i rregullt: 49,90 € Nga


Çmimi special: 9,90 € Nga

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Shijo pranverën në atletet shumëngjyrëshe Walkmaxx Comfort Leisure. Me shuallin e famshëm të rrumbullakët dhe shtresën EVA, këto atlete pos lumturisë do të ju sjellin këmbëve tuaja edhe rehati. Nuk ka rendësi mosha apo gjinia, ky model i ri i familjes Walkmaxx është diçka që ju duhet ta keni patjetër këtë pranverë. Përzgjedh nga 4 ngjyrat dhe madhësitë 36-46.

Më shumë
Përshkrimi

Duku bukur & ndryshe me Leisure 4.0

Atletet Comfort Leisure vijnë me dizajne të reja dhe mundësi zgjedhje mes shumë ngjyrave që kombinoohen me çdo lloj veshje. Siguroni vetës rehatinë me përfitimet e veçanta të atleteve Walkmaxx:

 • Shuall origjinal i rrumbullakët  për mbështetje të tërë trupit
 • Lehtësim të dhimbjeve gjatë ecjes
 • Absorbim të goditjeve gjatë ecjes
Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 4.0

Rehati e këmbëve dhe e gjithë trupit

Kur keni dhimbje në këmbë, keni dhimbje në gjithë trupin. Mbajtja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx me shuallin e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që u nevojitet gjatë gjithë ditës ashtu që mos të keni dhimbje në asnjë moment.

Lexoni më shumë për përfitimet e linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për më shumë detaje.

Qëndroni me stil dhe ndjehuni rehat

Mbajtja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx do të siguroj  këmbëve tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës. Pa marrë parasysh moshën tuaj, atletet Leisure ju dhurojnë mbështetjen që ju nevojitet. Janë të përkryera për veshjet e përditshme, festat, koncertet dhe festivalet, pasi kombinojnë komoditetin e atleteve me të gjitha përfitimet e shuallit të rrumbullakët, me ngjyrat dhe dizajnet super të bukura.

Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 4.0

Rehati për të cilën këmbët tuaja kanë nevojë

Shualli i rrumbullakët Walkmaxx do të mbështesë këmbët tuaja dhe do të ndihmoj për të shmangur ndjenjën e pakëndshme të këmbëve të lodhura dhe të enjtura. Duke bërë të mundur shpërndarjen më të madhe të peshës, shualli i  rrumbullakët siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbë dhe zvogëlon presionin në gjunjë dhe nyje. Me shtresën EVA për absorbim më të mirë të goditjeve, ju mund të qëndroni më aktiv gjatë pa këmbë të lodhur ose dhimbje.

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 4.0
 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 4.0
 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 4.0
 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 4.0

Për shëtitjet nëpër qytet apo takimet romantike

Shkoni nëpër festa, piknik, takime në park ose në kafenenë e qytetit me miqtë tuaj. Atletet Walkmaxx Comfort Leisure janë të përshtatshme për të gjithë, çdo vend dhe çdo moshë. Modelet për femra vijnë në dizajn të bukur me lule ose ngjyrë të ndritshme portokalli dhe madhësi 36-40, ndërsa modeli me ngjyrë të kaltër është në madhësitë 36-46 dhe është i përshtatshëm edhe për meshkujt. Duku me stil dhe ndjehu rehat me Walkmaxx.

Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atletet Walkmaxx Comfort 4.0  36 23,7
37 24,4
38 25,0
39 25,7
40 26,4
41 27,0
42 27,7
43 28,4
44 29,0
45 29,7
46 30,4
 

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star