SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Atlete Style Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-65%

Atletet e reja Style Comfort janë atlete të përshtatshme për përditshmëri, punë apo ndonjë aktivitet sportiv. Përzgjedhja e materialeve të sipërme i bën këpucët më të rehatshme dhe më të përshatshme. Shualli i lakuar ju mundëson rehati në çdo hap dhe parandalon lodhjen pas një dite të gjatë. Në dispozicion në dy ngjyra të bukura: teget & e kaftë, si dhe numrat: 40-46.

Atlete Style Walkmaxx Comfort

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 13,97 €

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Shkruani e-mail adresën tuaj dhe ne do t'ju njoftojmë kur të sjellim sasi nga ky produkt.

*Fusha të detyrueshme

 • Shkruani e-mail adresën

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Atletet e reja Style Comfort janë atlete të përshtatshme për përditshmëri, punë apo ndonjë aktivitet sportiv. Përzgjedhja e materialeve të sipërme i bën këpucët më të rehatshme dhe më të përshatshme. Shualli i lakuar ju mundëson rehati në çdo hap dhe parandalon lodhjen pas një dite të gjatë. Në dispozicion në dy ngjyra të bukura: teget & e kaftë, si dhe numrat: 40-46.

Më shumë
Përshkrimi

Ndjeni ndryshimin në minutin që i mbadhni

Nëse po kërkoni për një palë atlete të përsosura, ju prezentojmë atletet Style Comfort. Atletet kanë strukturë të re të shuallit, e cila siguron ulje të rehatshme të thembrës dhe funksionon si një absorbues i mirë i goditjeve. Po ashtu, përmirëson lëvizjen dhe ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Atlete Style Comfort

Të rehatshme për këmbë & për mirëqenien e përgjithshme

Kur ju dhembin këmbët, ju dhemb gjithçka - por jo më. Mbadhni këpucë Walkmaxx me shuallin e lakuar, i cili i siguron këmbëve mbështetjen e nevojshme gjatë tërë ditës.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Comfort

Shikoni dobitë e shuallit të lakuar

 • Walkmaxx

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe më në formë.

 • Walkmaxx

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohet dhimbja në nyje.

 • Ju duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur, ju mundëson të bëni hapa të rehatshëm & të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e këpucëve ju mundëson të bëni edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbajeni kursorin mbiTap on imazhe për të lexuar më shumë detaje.

Qëndroni aktivë për një kohë më të gjatë

Dhimbja dhe ënjtja e këmbëve janë probleme të së kaluarës - këto atlete janë dizajnuar posaçërisht për ta parandaluar dhimbjen e këmbëve pas një ditë të gjatë e rraskapitëse. Falë strukturës me peshë të lehtë dhe të përshtatshme, ju do të mund t’i shijoni aktivitetet fizike në mënyrë më efikase!

Atlete Style Comfort
Atlete Style Comfort

Atletet tuaja të preferuara

Në momentin që e zbuloni dhe ndjeni rehatinë që ju ofrojnë këto atletet, vështirë se do t’i ndërroni. Pavarësisht moshës apo aktivitetit fizik që bëni, këto atletet veçse do t’ju ndihmojnë dhe frymëzojnë të qëndroni aktiv më gjatë. Me ngjyra të këndshme dhe dizajn rinor, këto atlete janë ideale për pranverë dhe verë. Nëse po kërkoni për një palë atlete të rehatshme, me një pamje dhe ndjesi bashkëkohore, këto këpucë janë të përsosura për ju!

Atlete Style Comfort
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Style Comfort 40 26,4
41 27,0
42 27,7
43 28,4
44 29,0
45 29,7
46 30,4
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Informata shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Comfort Sneaker Style M

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

40 26,4 8,1
41 27,0 8,3
42 27,7 8,4
43 28,4 8,6
44 29,0 8,8
45 29,7 8,9
46 30,4 9,1
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm EVA, gomë termoplastike
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) denim, PU nubuk
Ngjyrat e disponueshme kafe, navy

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star