SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Këpucë Wedge për femra 3.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-30%

Ky është një model rinor, por i sofistikuar që do ta bëjë çdo grua të ndihet ndryshe nga të tjerat dhe ta rrisë vetë-besimin e saj me dizajnet elegante dhe pjesën e sipërme me shkëlqim. Walkmaxx këpucët Wedge vijnë me një shtresë të rehatshme memory dhe një zinxhir në njërën anë për veshje të lehtë dhe elegante.

 

 

VËMENDJE: Produkt me zbritje maksimale, sasitë e fundit!
Këpucë Wedge për femra 3.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 34,93 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Ky është një model rinor, por i sofistikuar që do ta bëjë çdo grua të ndihet ndryshe nga të tjerat dhe ta rrisë vetë-besimin e saj me dizajnet elegante dhe pjesën e sipërme me shkëlqim. Walkmaxx këpucët Wedge vijnë me një shtresë të rehatshme memory dhe një zinxhir në njërën anë për veshje të lehtë dhe elegante.

 

 

Më shumë
Përshkrimi

Pershtatje e përsosur për ditët vjeshtore 

Kur ditët vjeshtore bëhen të ftohta dhe të lagështa, këpucët Walkmaxx Komfort Wedge janë të duhurat. Me materiale të përshtatshme për vjeshtë ato kanë:

 • plot stil, me dizajn prej gjarpëri,
 • të qëndrueshme me pjesën rezistente që nuk rrëshqet,
 • shtresë memory për siguri në çdo hap,
 • zinxhirë në njerën anë për veshje të përshtatshme,
 • taka e butë, e rehatshme.

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Wedge Shoes With Zipper 3.0 Walkmaxx Comfort Wedge Shoes With Zipper 3.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro me kursor mbi fotografi për detaje të tjera

Moderne dhe me dukje të sofistikuar për çdo femër

E zezë elegante për çdo ditë në zyre ose e kuqe e flaktë për ditë vjeshtore, Këpucët Wedge Walkmaxx janë të përshtatshme për çdo rast. Vishini lehtë falë zinxhirit anësor dhe shijoni ecjet nëpër qytet, duke shijuar çdo hap që hidhni. Falë shtresës me shkumë memoruese dhe shuallit të rrumbullakët, këto këpucë nuk mund të jenë më të rehatshme sesa që janë. Shijoni kohën tuaj jasht pa pasur dhimbje ose enjëtje duke ju falenderuar përfitimeve të këpucëve Walkmaxx.

 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes With Zipper 3.0

  Dukje elegante

 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes With Zipper 3.0

  Për ditë të ngrohta vjeshtore

 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes With Zipper 3.0

  Për një dalje në mbrëmje

 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes With Zipper 3.0

  Të përsosura për ditë të ftohta

 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Këpucët Komfort Wedge Zipper 3.0 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,2
42 27,8
 

 

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, tekstil
Materiali : i jashtëm gomë TPR, PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) patent PU, PU gjarpër
Ngjyrat e disponueshme hiri, red, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star