SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Atlete Leisure Glitter Walkmaxx

Photo
Video

Keni nevojë për këpucë të rehatshme që iu mundësojnë të qëndroni aktiv gjatë tërë ditës? Atëherë, ju prezentojmë atletet Leisure Glitter nga linja Trend! Këto atlete kanë shuallin e lakuar, shtrojë sfungjeri dhe shtresë EVA, për t'i mbrojtur këmbët tuaja dhe për t'ua ofruar rehatinë e munguar! Për më tepër, kanë ngjyrë me shkëlqim. Në dispozicion: numrat 36-42.

Atlete Leisure Glitter Walkmaxx
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Keni nevojë për këpucë të rehatshme që iu mundësojnë të qëndroni aktiv gjatë tërë ditës? Atëherë, ju prezentojmë atletet Leisure Glitter nga linja Trend! Këto atlete kanë shuallin e lakuar, shtrojë sfungjeri dhe shtresë EVA, për t'i mbrojtur këmbët tuaja dhe për t'ua ofruar rehatinë e munguar! Për më tepër, kanë ngjyrë me shkëlqim. Në dispozicion: numrat 36-42.

Më shumë
Përshkrimi

Rehati, stil dhe shkëlqim

Atletet Leisure Glitter vinë me një dizajn të veçantë (me shkëlqim), por jo vetëm! Këto këpucë kanë edhe veti të tjera: të rehatshme, të ajrosshme dhe të qëndrueshme. Jo vetëm që janë të bukura për t'u mbadhur, por këto këpucë iu sigurojnë ecje të rehatshme dhe shpërndarje të barabartë të peshës së trupit. Po ashtu, falë shtresës EVA (nën thembra), ju do ta shijoni ecjen në cdo hap, sepse këto këpucë nuk iu shkaktojnë dhimbje apo këmbë të ënjtura.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Dizajn i bukur dhe rehati

Me këpucët e linjës Trend, ju do të dukeni më elegant. Por jo vetëm, këto këpucë ua ofrojnë ndjenjën e të ecurit zbathur.

Kliko këtu për të mësuar më shumë rreth dobive që kanë këpucët e linjës Trend

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Iu duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëi hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

Cila është ngjyra juaj e preferuar?

Atltetet Leisure Glitter vinë në katër ngjyra dhe përshtaten me cdo stil. Shkëlqeni kudo që shkoni, me këto atlete të bukura, të cilat përmbajnë edhe shkëlqim në maje.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  E bardhë

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Bezhë

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Hiri

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  E zezë

Të ngrohta dhe të rehatshme

Ditët e para të pranverës apo vjeshtës nuk duhet të nënvlerësohen! Për ditët që janë pak më të ftohta, këto atlete do t'iu ofrojnë ngrohtësinë e nevojshme. Brenda kanë pjesën që iu mban këmbët ngrohtë, kurse jashtë iu ofrojnë shkëlqim. Me një fjalë, janë atletet ideale për ju!

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Pse këto atlete janë zgjidhje ideale:

 • Të lehta dhe të ajrosshme
 • Me shkëlqim në maje
 • Shualli i lakuar
 • Shtrojë sfungjeri, që iu ofron rehati këmbëve

Shikoni dobitëe shuallit të lakuar

 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atletet Leisure Glitter 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
 
Informata shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Trend Leisure Shoes Glitter

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,9 8,2
37 24,6 8,3
38 25,2 8,5
39 25,9 8,6
40 26,6 8,8
41 27,2 8,9
42 27,9 9,1
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Trend
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme bardhë, bezhë, hiri, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star