Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Këpucë Style për femra 4.0 Walkmaxx Trend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-86%

Këpucët Trend Style Walkmaxx për femra janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për çdo grua bashkëkohore që kërkon një dizajn të ri dhe të freskët. Dizajn i përditshëm, njëkohësisht sportiv që ndjek tendencat më të reja, shualli i rrumbullakët, lëkura e sipërme dhe kallëpi, dhe sistemi i veshjes i thjesht do të kënaqë edhe adhuruesit më të mëdhënjë të modës pa lënë anash rehatinë. Në dispozicion në madhësitë 36 deri 42 dhe ngjyrë: e zezë.

VËMENDJE: Produkt me zbritje maksimale, sasitë e fundit!
Këpucë Style për femra 4.0 Walkmaxx Trend

Çmimi i rregullt: 69,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Këpucët Trend Style Walkmaxx për femra janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për çdo grua bashkëkohore që kërkon një dizajn të ri dhe të freskët. Dizajn i përditshëm, njëkohësisht sportiv që ndjek tendencat më të reja, shualli i rrumbullakët, lëkura e sipërme dhe kallëpi, dhe sistemi i veshjes i thjesht do të kënaqë edhe adhuruesit më të mëdhënjë të modës pa lënë anash rehatinë. Në dispozicion në madhësitë 36 deri 42 dhe ngjyrë: e zezë.

Më shumë
Përshkrimi

Këpucët e reja Trend Style për femra moderne

Walkmaxx ju sjell modelin e ri të këpucëve - Trend Style për femra për të gjitha rastet. Me një stil sportiv dhe të përditshëm, këto këpucë janë të përsosura për shëtitjet e përditshme, mbrëmjet që kaloni jashtë apo edhe për raste më zyrtare. Karakteristikat e këpucëve Trend Style:

 • Dizajn i ri i shuallit të rrumbullakët për rehati dhe mbështetje të shtuar
 • Kallëp i butë për absorbimin më të mirë të lëkundjeve
 • Pjesa e sipërme prej lekure për ajrosje dhe ndjesi natyrale
 • Sitem i lidhëseve origjinal & rrip elastik për stabilitet shtesë dhe lehtësi në mbathje
 • Dizajn modern për femra që e duan modën

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Trend Style Shoes Women 4.0

Stil dhe dizajn i fundit

Me linjën me të re Trend ju do të dukeni në trend dhe do të ndjeheni rehat. Ju përveq që do të dukeni bukur, do të shijoni edhe ndjesinë e të ecurit këmbëzbathur.

Lexoni më shumë rreth përfitimeve të linjës Trend

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shuall i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjata

Qëndro me kursor mbi imazhe për detaje të tjera.

Dizajnuar, veqanarisht për femrat bashkohore

Këpucët e linjës Trend janë të dizajnuara për çdo grua që kërkon rehati, lehtësi në ecje dhe dukje moderne. Mbështetje e shkëlqyeshme dhe një përshtatje e përsosur garantohet nga rripi elastik në pjesën e sipërme ndërsa ndërtimi me densitet të dyfishtë i kallëpit ofron stabilitet perfekt dhe mbështetje shtesë. Me sistemin e ri të lidhëseve, gjithçka do të jetë më e lehtë.

Walkmaxx Trend Style Shoes Women 4.0

Ajrosje më e mirë dhe komfort me materiale natyrore

Për t’i bërë që këto këpucë të përshtaten në mënyrë të përkryer me çdo formë këmbe, ne e kemi bërë pjesën e sipërme, si dhe shtresën nga lëkura natyrale. Lëkura gjithashtu ofron ajrosje më të mirë, rehati të zgjeruar dhe prekje & ndjesi natyrale. Këpucët Trend Style janë në dispozicion në ngjyrë klasike të zezë, për t’u përshtatur mirë me çdo veshje - nga rrobat sportive e deri tek veshjet urbane, ashtu që të dukeni si një rock star!

Walkmaxx Trend Style Shoes Women 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Këpucët Trend Style 4.0 për femra 36 23,8
37 24,5
38 25,2
39 25,8
40 26,5
41 27,2
42 27,8
 
Specifikat Teknike
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm lëkurë, material memorues, tekstil
Materiali : i jashtëm EVA, gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) elastike, lëkurë, stilastik
Ngjyrat e disponueshme zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star