Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Seti me 13 pjesë për Make up & Manikyr

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106110193 SKU: 1000156111
Photo
Video
-51%

Seti Wellneo 13 - pjesësh për Make up & Manikyr kombinon të gjitha pajisjet që ju nevojiten për të mbajtur fytyrën dhe thonjët tuaj në gjendje të përsosur. I lehtë të përdoret kurdo që ju nevojitet, set që do të ju ndihmoj të dukeni të pastër, në gjendje të rregullt dhe profesional në çdo kohë!

Seti me 13 pjesë për Make up & Manikyr

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 4,90 €

Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Seti Wellneo 13 - pjesësh për Make up & Manikyr kombinon të gjitha pajisjet që ju nevojiten për të mbajtur fytyrën dhe thonjët tuaj në gjendje të përsosur. I lehtë të përdoret kurdo që ju nevojitet, set që do të ju ndihmoj të dukeni të pastër, në gjendje të rregullt dhe profesional në çdo kohë!

Më shumë
Përshkrimi

Gjithçka që ju nevojitet të dukeni bukur

Seti Wellneo me 13 pjesë për Make up & Manikyr përmban 13 aksesorë të shkëlqyeshëm që mund ti përdorni për të rregulluar thonjët tuaj apo për të aplikuar makijazhin:

  • 1x Pasqyrë
  • 5x Brusha
  • 1x Limë për thonjë
  • 1x Prerëse thonjësh
  • 1x Shkurtuese thonjësh
  • 1x Palë gersherë
  • 1x Gërryerse
  • 1x Piskatore
  • 1x Shkop i vogël per detaje

Shijoni një trajtim profesional spa në komoditetin e shtëpisë tuaj

Seti Wellneo me 13 pjesë për Make up & Manikyr  është zgjidhja perfekte për ju nëse nuk dëshironi të humbni kohë dhe para për trajtime të shtrenjta spa dhe bukuri. Është i vogël dhe praktik, mund ta përdorni shpejt dhe me efikasitet në shtëpinë tuaj, në zyrë ose në rrugë.

Thjesht aplikoni makijazhin tuaj të preferuar me ndihmën e 5 brushave dhe pasqyrës së kozmetikës ose ushqeni thonjtë tuaj në mënyrën që ju pëlqen me pjesën tjetër të aksesorëve.

E lehtë për t'u përdorur 

Seti Wellneo 13 pjesësh për Manikyr dhe Make-up vjen në një kuti praktike dhe elegante prej lëkure që përmban një zinxhir të lehtë për t'u hapur, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për dëmtimin e thonjëve tuaj të ngjyrosur kur të keni arritur në aksesorin tjetër që ju nevojitet.

Një dhuratë ideale

Të gjithë duam të ndjehemi dhe të dukemi bukur, prandaj pse mos t’u japim njerëzve në jetën tuaj një dhuratë që ata mund ta përdorin për t’u ndier të bukur? Një dhuratë funksionale e thjeshtë, me kosto të ulët do të jetë e sigurt për miqtë tuaj, familjen, të afërmit apo edhe bashkëpunëtorët ose partnerët e biznesit.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star