Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Ngrohës & Masazhues 2në1 Wellneo

Photo
Video
-55%

Wellneo 2in1 Massager  është një produkt unik që kombinon ngrohjen dhe masazhën vibruese. Ngrohja dhe vibrimi mund të ndihmojnë për të lehtësuar jo-rehatinë në këmbët tuaja dhe t'ju ofrojnë momente të këndshme relaksuese gjatë ditëve të dimrit të ftohtë. Ju gjithashtu mund të përdorni vetëm jastëkun e ngrohjes për të lehtësuar çdo dhimbje në shpinë, qafë ose stomakun tuaj. Wellneo 2në1 Massager ka material të butë prej pelushi, dy nivele vibrimi dhe ngrohje deri në 58 °C.

 

 

 

Ngrohës & Masazhues 2në1 Wellneo

Çmimi i regullt: 59,90 €


Çmimi Special: 26,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Wellneo 2in1 Massager  është një produkt unik që kombinon ngrohjen dhe masazhën vibruese. Ngrohja dhe vibrimi mund të ndihmojnë për të lehtësuar jo-rehatinë në këmbët tuaja dhe t'ju ofrojnë momente të këndshme relaksuese gjatë ditëve të dimrit të ftohtë. Ju gjithashtu mund të përdorni vetëm jastëkun e ngrohjes për të lehtësuar çdo dhimbje në shpinë, qafë ose stomakun tuaj. Wellneo 2në1 Massager ka material të butë prej pelushi, dy nivele vibrimi dhe ngrohje deri në 58 °C.

 

 

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Mposht mbrëmjet e ftohta dimërore me Wellneo 2in1 Warm Massager

Thuaj lamtumirë këmbëve të ftohta! Tani ju mund të mbani këmbët tuaja të ngrohta me Wellneo 2in1 Warm Massager, një pajisje ngrohje elektrike që kthen mbrëmjet e ftohta në ato të ngrohta dhe komode.

Masazhuesi 2in1 është unik për shkak të pjesës së poshtme të ndashme që shndërrohet në një jastëk të ngrohtë masazhi. Pra, nëse doni të ngrohni shpinën ose stomakun thjesht hiqni pjesën e sipërme dhe do të keni një jastëk praktik i cili siguron që pjesët tuaja të trupit të marrin trajtimin e duhur duke kombinuar ngrohjen dhe masazhimin.

E butë dhe me mikrofibra luksoze që ju dhurojnë ndjenjë rehatie dhe ngrohtësie.

Jo më këmbë të ngrira!

Nëse jeni ulur duke lexuar një libër, duke shikuar televizor ose në një zyrë duke punuar në kompjuter, futini këmbët tuaja në në këtë pajisje komode dhe mbani këmët e ngrohtna kur temperaturat bien gjatë dimrit.

Masazh vibruese për relaksim

Wellneo 2in1 Warm Massager gjithashtu ofron vibracion relaksues i cili butësisht masazhon këmbët tuaja të lodhura. Dy nivele të masazhit të vibrimit relaksues janë në dispozicion vetëm duke shtypur butonin.

Thjesht vendoseni në dysheme para karriges suaj, uluni, qetësohuni dhe vendosni këmbët tuaja brenda masazhuesit.

Ngjyra të reja atraktive që do të gjallërojnë çdo dhomë tuajën

Zgjedh në mes të 4 ngjyrave që i përshtaten çdo lloj dekorimi: royal blue për stil modern, kafe e drurit klasike për ndjenjën e ngrohtësisë, e kuqe luksoze për frymën speciale të Krishtlindjeve dhe hiri elegante për një dukje elegante.

Jastëk masazhues, i butë

Hiqni pjesën e sipërme dhe merrni një jastëk super komod dhe të ngrohtë, i cili dhuron nxehtësi për shpinën, stomakun, gjoksin ose çfarëdo pjesë të trupit tuaj që ka nevojë për pak ngrohtësi. Përdorni 2 nivele të intensitetit të masazhit rigjenerues për të relaksuar muskujt e qafës, shpinës ose këmbëve.

Metoda e shpejtë dhe efikase për lehtësimin e dhimbjeve në çdo pjesë të trupit tuaj.

Terapi e butë e ngrohjes për largimin e parehative

Ngrohtësia mund të lehtësojë disa lloje të parehative të trupit, ngurtësitë, dhimbjet, ndjeshmëritë, dhe gjithashtu të ndihmojë lirimin e muskujve pas aktivitetit fizik.

Wellneo 2in1 Warm Massager siguron një lehtësim efektiv, jo-invaziv, jo-varës, pa asnjë efekt anësor dhe mund t'ju ndihmojë të:

 • Lironi angështinë në këmbë

 • Lironi tensionin e muskujve

 • Stimuloni qarkullimin e gjakut

 • Relaksim të muskujve të tendosur

 • Largoni dhimbjet e barkut

 • Përmirëson qarkullimin e gjakut

Para se të aplikoni ngrohtësinë, konsultohuni me mjekun tuaj.

Mbulesë antibakteriale që lahet

Falë pëlhurës antibakteriale të mbushur në mbulesë, nuk ka erë të keqe! Është lehtësisht i lëvizshëm me zinxhir dhe madje mund të lahet në makinë në 30 °C.

Ditët e ftohta të dimrit mund të vijnë: me ndihmën e pajisjes për ngrohje dhe relaksim të këmbëve, ju do të jeni imun ndaj temperaturave të ulëta dhe shpejt mund të ngrohni këmbët tuaja të ftohta pas ecjeve në temperatura të ulëta.

Informata shtese

Informacione teknike

 • Ngrohja në shkallë: 55+/- 5°C kur punoni rreth 15 minuta
 • Vibrimi: 3800 ± 10%RPM
 • Madhësia e produktit: 34x13x34cm
 • Gjatësia e kabllos: 1.8 m
 • DC 12V, 0.8A
 • Pjesa e sipërme mund të largohet
 • Madhësia e këmbës
 • Në dispozicion në 4 ngjyra:
  • E kaltër
  • Kafe
  • Hiri
  • Kuqe

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star