SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Masazhues shpine Shiatsu 3në1 Wellneo

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110003220 SKU: 110003220
Photo
Video
-45%

Shijoni masazhin relaksues Shiatsu –masazhin e njohur japonez – nga rehatia e shtëpisë suaj. Ky masazhues ka disa funksione për të zbutur dhimbjen e muskujve të shpinës: masazh ngrohës, vibrues, trazimi dhe jo vetëm. Masazhuesi ka telekomandë për të përshtatur intensitetin, mënyrën dhe zonën e masazhimit. Po ashtu, ka funksionin për kohëmatje, për sesione 5, 10 apo 15 minutëshe.

Masazhues shpine Shiatsu 3në1 Wellneo

Çmimi i rregullt: 179,90 €


Çmimi special: 98,95 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni masazhin relaksues Shiatsu –masazhin e njohur japonez – nga rehatia e shtëpisë suaj. Ky masazhues ka disa funksione për të zbutur dhimbjen e muskujve të shpinës: masazh ngrohës, vibrues, trazimi dhe jo vetëm. Masazhuesi ka telekomandë për të përshtatur intensitetin, mënyrën dhe zonën e masazhimit. Po ashtu, ka funksionin për kohëmatje, për sesione 5, 10 apo 15 minutëshe.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni një masazh relaksues nga rehatia e shtëpisë

E keni parasysh atë ndjenjën kur ktheheni në shtëpia pas një dite të gjatë në punë apo pas stërvitjeve? Krejt çka do të dëshironit në ato momente, është një masazh relaksues për tërë trupin, apo jo? Tash mund ta shijoni këtë masazh, madje pa pasur nevojë të dilni nga shtëpia. Masazhuesi për shpinë Shiatsu 3në1 ju ofron mundësinë për të masazhuar shpinën dhe kofshët sa herë që keni nevojë.

Relaksoni muskujt me një pajisje profesionale

Nëse stresi, mungesa e gjumit apo të qëndruarit ulur tërë ditën ua jep ndjenjën e ngrutësisë, ky masazhues është pikërisht pajisja që ju duhet. Tash s’keni pse të harxhoni një mal me para te masazhistët e shtrenjtë apo të humbni kohë duke marrë masazhe joprofesionale nga miqtë ose familjarët. Kjo pajisje nga Wellneo ju ofron gjithçka që do të donit nga një masazh profesional: masazh ngrohës, vibrues, trazimi dhe relaksim të trupit.

Arti i masazhit japonez në një formë moderne

Seketi i lashtë japonez, i bazuar në njohuritë tradicionale kineze për pikat akupresure, tash vjen në një formë modern për të gjithë! Masazhuesi Shiatsu 3në1 mund të përdoret në çdo divan apo karrige. Thjesht kyçeni në rrymë, uluni në të dhe shijoni një masazh relaksues! Ju lehtësisht mund ta përshtatni llojin e masazhit me telekomandë, po ashtu të zgjedhni zonën e trupit, intensitetin e dridhjes apo terapinë ngrohëse.

  • Qetëson dhimbjet në pjesën e sipërme, të poshtme apo tërë shpinën si dhe zonën e kofshëve
  • Zgjedhni terapi ngrohës, masazh vibrues, trazimi dhe jo
  • Personalizoni intensitetin e vibrimit dhe mënyrën e masazhit
  • Përdorni kohëmatësin për të caktuar sesione 5, 10 ose 15 minutëshe
  • Me telekomandë, i përshtatshëm për t’u përdorur në shtëpi

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star