SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Rrip mbështetës për shpinë Wellneo

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110071662 SKU: 110071662
Photo
Video

Rripi mbështetës për shpinë nga Wellneo® është një zgjidhje e thjeshtë por efektive për shpinë. Ky rrip mundëson mbështetje, stabilitet dhe rehati, pa e kufizuar lëvizjen tuaj. Është punuar me materiale të rehatshme, saqë do të harroni që e keni të vendosur në shpinë.

Rrip mbështetës për shpinë Wellneo
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rripi mbështetës për shpinë nga Wellneo® është një zgjidhje e thjeshtë por efektive për shpinë. Ky rrip mundëson mbështetje, stabilitet dhe rehati, pa e kufizuar lëvizjen tuaj. Është punuar me materiale të rehatshme, saqë do të harroni që e keni të vendosur në shpinë.

Më shumë
Përshkrimi

Shmangni dhimbjen e shpinës

Dhimbja e shpinës është ndër arsyet më të shpeshta pse njerëzit mungojnë në punë apo vizitohen te mjeku. Po ashtu, është problem shumë i pranishëm në ditët e sotme. Andaj, sot më shumë se kurrë, është e rëndësishme ta parandalojmë atë. Kontrolloni qëndrimin e shpinës suaj, me ndihmën e rripit mbështetës për shpinë nga Wellneo.

Rrip mbështetës për shpinë

Si funksionon ky rrip?

Ky rrip është punuar me materiale të rehatshme që lehtësisht i përshtaten trupin tuaj. Funksionon duke e mbështetur qëndrimin tuaj dhe duke kontrolluar lëvizjet tuaja. Është aq i rehatshëm saqë do të harroni që e keni në shpinë.

Por sekreti kryesor qëndron brenda produktit, ku është i vendosur magneti.

Rrip mbështetës për shpinë

Karakteristikat e produktit

  • Zvogëlon parehatinë në shpinë
  • I lehtë dhe fleksibil
  • Madhësi standarte
  • Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati
  • Përmirëson fleksibilitein e nyjeve
  • Mund të vendoset nën rroba
Rrip mbështetës për shpinë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star