SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Masazhues Body Buddy Wellneo

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110074324 SKU: 110074324
Photo
Video

Shijoni një eksperiencë relaksuese në tërë trupin tuaj, me masazhuesin Body Buddy! Ky masazhues shiatsu ofron masazh trazues 3D për pjesë të ndryshme të trupit. Kur përdoret për shputa, pajisja ka një rrip praktik, në mënyrë që t’i mbajë këmbët stabile gjatë masazhit. Ndërsa pa rrip, mund të përdoret për pjesë të tjera të trupit. Përdoreni shiritin elastik Velcro për ta ngjitur masazhuesin për karrike dhe relaksohuni – thuani lamtumirë stresit!

Masazhues Body Buddy Wellneo
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni një eksperiencë relaksuese në tërë trupin tuaj, me masazhuesin Body Buddy! Ky masazhues shiatsu ofron masazh trazues 3D për pjesë të ndryshme të trupit. Kur përdoret për shputa, pajisja ka një rrip praktik, në mënyrë që t’i mbajë këmbët stabile gjatë masazhit. Ndërsa pa rrip, mund të përdoret për pjesë të tjera të trupit. Përdoreni shiritin elastik Velcro për ta ngjitur masazhuesin për karrike dhe relaksohuni – thuani lamtumirë stresit!

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni një masazh relaksues nga rehatia e shtëpisë!

Të qëndruarit ulur tërë ditën në zyre mund të shkaktojë presion në shpinë, qafë dhe kyçe, duke çuar deri te lodhja e nervoza! Ju duhet një masazh relaksues por nuk keni kohë të shkoni? Ky masazhues praktik është zgjidhja për ju! Ky masazhues mbështetës mund të përdoret për pjesë të ndryshme të trupit dhe ju ndihmon t’i çlironi muskujt e ngurtësuar. Me 2 koka masazhuese dhe 16 nyje masazhuese, do të targetojë pikat problematike dhe lëvizje profesionale shiatsu.

Masazhues Body Buddy

Ja pse ky produkt është një masazhues i mrekullueshëm:

 • Relakson muskujt e lodhur dhe tensionuar në një mënyrë të përshtatshme.
 • Ideal për masazhe të përditshme për tërë trupin.
 • Ju ndihmon të relaksoheni dhe lironi stresin.
 • Lehtësisht mund të përdoret si masazhues për këmbë apo si masazhues mbështetës për trup.
 • Masazhi i thellë trazues qetëson muskujt e ngurtësuar dhe i forcon ata.
 • Zgjidhje perfekte për ata që përjetojnë lodhje, stres apo nervozë.
 • Ka shirit Velcro për ta ngjitur për karrike dhe rrip për këmbë.
Masazhues Body Buddy
 • Masazhues Body Buddy

  Masazh Shiatsu

 • Masazhues Body Buddy

  Terapi ngrohëse

 • Masazhues Body Buddy

  2në1

 • Masazhues Body Buddy

  Relaksim

 • Masazhues Body Buddy

  Shtëpi dhe zyre

Dizajn 2në1, për shumë përdorime

Këtë masazhues mund ta përdorni si masazhues për këmbë, duke ja vendosur rripin stabilizues. Kurse duke ja hequr rripin, mund ta përdorni si masazhues mbështetës për pjesë të tjera të trupit. Mund të përdoret edhe në hapësirat më të ngushta – kudo që keni nevojë për relaksim.

 • Masazhues Body Buddy

  Shpatulla

 • Masazhues Body Buddy

  Shpinë

 • Masazhues Body Buddy

  Kofshë

 • Masazhues Body Buddy

  Pulp

 • Masazhues Body Buddy

  Shputa

Kudo që jeni, rrini pa stres

Ky masazhues është kaq praktik, sa mund ta përdorni në punë apo shtëpi, kudo që keni nevojë të relaksoheni dhe ta largoni stresin.

 • Masazhues Body Buddy
 • Masazhues Body Buddy

Një masazhues për tërë trupin

Duke kombinuar prekjen e butë dhe presionin, ky masazhues aktivizon trupin tuaj dhe i jep energji. Qëllimi i këtij masazhi është të largojë tensionin dhe stresin nga muskujt. Është i dizajnuar të përdoret në tërë trupin, andaj ju kursen hapësirë dhe para.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star