Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Microtouch Solo Wellneo

Photo
Video
-20%

Rregullo, rruaj ose krijo formën për mjekrrën tënde me Wellneo MicroTouch Solo – të gjitha këto funksione me një zgjidhje të vetme. Ky brisk rroje është mjaftueshëm i fuqishëm për qime të forta, por mund të përdoret edhe për pjesët më sensitive. Me brisqet e dyfishta Gjermane prej çeliku inox, ju do të rruani mjekrrën tuaj me mikro-saktësi.

 

Microtouch Solo Wellneo

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 19,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Rregullo, rruaj ose krijo formën për mjekrrën tënde me Wellneo MicroTouch Solo – të gjitha këto funksione me një zgjidhje të vetme. Ky brisk rroje është mjaftueshëm i fuqishëm për qime të forta, por mund të përdoret edhe për pjesët më sensitive. Me brisqet e dyfishta Gjermane prej çeliku inox, ju do të rruani mjekrrën tuaj me mikro-saktësi.

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Zgjidhje e shpejtë dhe efiçiente për çdo mashkull modern

Wellneo MicroTouch Solo është një brisk i avancuar që heq qimet e padëshiruara shpejtë dhe me efikasitet. Është mjaft i fuqishëm për qimet e forta, por mjaft i butë për t'u përdorur edhe në zonat më të ndjeshme. Nuk shkakton shenja apo gunga dhe nuk shkakton asnjë acarim të lëkurës kështu që nuk keni nevojë për krem, sapun ose ujë.

Krijo linja të mprehta dhe të sakta

Rregullo, zbukuro dhe krijo linja të mprehta dhe sakta

Falë madhësisë kompakte prej stilolapsi, përshtatet brenda çdo çante udhëtimi apo çante rroje, duke u bërë shoqëruesi juaj i pandashëm në çdo udhëtim. Thjesht, bashkangjitni udhëzuesin për rruarje të mjekrrës dhe preni qimet e forta ose krijoni format e dëshiruara për mjekrën tuaj. Është i sigurt për prekje dhe është i përkryer për rruarjen e qimeve të trupit. Me dritën e integruar, ju mund ta shihni lehtë çkado që bëni edhe në një dhomë të errët.

 • Preni mjekrrën në formën tuaj të preferuar.

 • Bëni një rruarje të përsosur me vetëm një hap.

 • Mprehni mustaqet dhe rruani pjesët e dëshiruara

Ky brisk mund të bëhet shoqëruesi juaj kudo:

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  

Mbani kursorin mbi   për detaje të produktit.

 1. Brisqe të dyfishta Gjermane prej çeliku inox

  Do të qëndrojnë të mprehta për 4 muaj dhe nuk do të shkaktojnë shenja, gunga apo qime të rritura nën lekurë

 2. Dritë me intensitet të lartë

  E integruar brenda, me intensitet të lartë për prerje të saktë

 3. Dizajn kompakt

  Madhësi kompakte prej stilolapsi që i përshtatet çdo çante udhëtimi

 4. Bateri që rimbushet

  Bateri lithium-ion që rimbushet dhe zgjat deri në 45 minuta.

 5. 3 pjesë për prerje

  Në dispozicion me 3 pjesë për prerje që t’i përshtatet çdo nevoje të meshkujve (1mm, 3mm, 5mm).

Me Wellneo MicroTouch Solo ju mund të:

 • preni mjekrrën
 • rruani pa dhimbje qimet e ashpra
 • krijoni format tuaja të dëshiruara
 • të gjitha me të njejtin brisk deri në 4 muaj

MicroTouch Solo është i butë ndaj lekurës andaj nuk do të lë shenja.

Zgjidhja për të gjitha nevojat e rruajtjes

MicroTouch Solo është një zgjidhje e sigurt dhe e saktë për gjithçka që i nevojitet një njeriu gjatë rruajtjes. Me brisqet e dyanshme prej çeliku inox, ju mund të rruheni me mikro precizitet dhe të keni një pamje të përsosur çdo herë.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star