Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Furça me 5 funksione Spin Spa Wellneo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Wellneo Spin Spa është një furçë dushi që pastron lekurën tuaj thellësisht. Vie me 5 funksione shtesë të ndryshme rrotulluese për një eksperiencë relaksuese të terë trupit tuaj. Thjesht, përdoreni atë me sapunin ose me shampon tuaj të preferuar të dushit dhe do të vëreni rigjenerimin e lekurës tuaj.

 • Pastrim të thellë të lekurës
 • Përmirëson absorbimin e produkteve për kujdes ndaj lekurës  
 • Doreza e gjatë ju mundëson të pastroni shpinën dhe pjesët e poshtme të këmbëve tuaja
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut
 • E përsosur për zonat me celulit
 • Kombinim i rrotullimit dhe vibrimit
 • Mund të përdorni në dush apo në vaskë
Furça me 5 funksione Spin Spa Wellneo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Wellneo Spin Spa është një furçë dushi që pastron lekurën tuaj thellësisht. Vie me 5 funksione shtesë të ndryshme rrotulluese për një eksperiencë relaksuese të terë trupit tuaj. Thjesht, përdoreni atë me sapunin ose me shampon tuaj të preferuar të dushit dhe do të vëreni rigjenerimin e lekurës tuaj.

 • Pastrim të thellë të lekurës
 • Përmirëson absorbimin e produkteve për kujdes ndaj lekurës  
 • Doreza e gjatë ju mundëson të pastroni shpinën dhe pjesët e poshtme të këmbëve tuaja
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut
 • E përsosur për zonat me celulit
 • Kombinim i rrotullimit dhe vibrimit
 • Mund të përdorni në dush apo në vaskë
Më shumë
Detajet e Produktit

Një eksperiencë luksoze spa në shtëpinë tuaj

Pastërti, shëndet, lëkurë e freskët dhe e rigjeneruar që në fillim të përdorimit të furçës Wellneo Spin Spa, do të ju ndihmoj në qetësimin e dhimbjeve të muskujve, pastrimin e poreve dhe rritjen e qarkullimit të gjakut për t'ju ofruar eksperiencën më të mirë spa duke ju falë ndjenjën e vetëbesimit dhe relaksimit.

Pse është Spin Spa kaq e përsosur?

 • Ju dhuron lekurë më të re & shëndetshme
 • Ju qetëson muskujt
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut, ideale për zonat që janë të prirura për celulit
 • Ju ofron lekurë të pastër dhe shkëlqim çdo ditë
 • Mund ta përdorni me shampon tuaj të preferuar për pastrim të përditshëm
 • Doreza e gjatë ju mundëson të pastroni shpinën dhe pjesët e poshtme të këmbëve tuaja

Duku më mirë dhe ndjehu edhe më mirë

Ju mund të krijoni spa tuaj përsonale çdo herë që bëni dush me ndihmën e furçës Wellneo Spin Spa. Përdoreni njerën nga 5 shtesat me bazën revolucionare që të rigjallëroni trupin tuaj nga koka tek këmba:

 • 5 shtesa për kujdes total të trupit dhe relaksim prej spa

 • Pastrim me furçë për pastrim të përditshëm

 • Largim i qelizave të vdekura që do ta bejnë lekurën tuaj të duket më e re

 • Masazh për relaksimin e muskujve dhe përmirëson qarkullimin e gjakut

 • Sfungjeri për pastrimin e lëkurës, për një pamje që shkelqen

 • Furça për pastrimin e kallove

Ktheni çdo larje në një trajtim SPA

Furça Wellneo Spin Spa kompakte dhe e lehtë është e operueshme më bateri, por mund të përdoret në dush apo vaskë. Thjesht shtoni shampon, pastaj shtoni njerën nga 5 kokat me të cilat mund të largoni lekurën e vdekur, mund të relaksoni muskujt e lodhur, mund të përmirësoni qarkullimin e gjakut, mund ta përdorni në zonat që janë të prirura për celulit etj.

Përdoreni në çdo zonë të trupit tuaj

Wellneo Spin Spa ka dorëzen e gjatë që ju ofron të keni çasje në shpinën tuaj, pjesën e poshtme të këmbëve tuaja në çdo zonë të trupit tuaj – nuk keni nevoj të zgjateni, kërryseni apo të djerësiteni derisa pastroni pjesë të ndryshme të trupit tuaj. Për më shumë, ju mund të rregulloni shpejtësinë e rrotullimit me vetëm një buton klikimi, kështu ta bëni eksperiencën tuaj të dushit t’i përshtatet çdo nevoje tuaje.

Për lekurë të pastër & rrezatim të lekurës tuaj çdo ditë

Motorri special i furçës bën të mundur rrotullimin e pjesëve dhe kokave në mënyrë më efikase sesa furçat manuale apo sfungjerët. Thjesht, shtoni shampon tuaj të preferuar dhe lereni Spin Spa të bëjë pjesën tjetër. Zgjidhja më e thjeshtë dhe me e përshtatshme për çdo moshë, femra apo meshkuj.

Paketimi përfshin:

 • 1 x Paisja bazë Wellneo Spin Spa
 • 1 x Sfungjeri
 • 1 x Furça për pastrim
 • 1 x Koka për largimin e qelizave të vdekura të lëkurës
 • 1 x Koka për pastrimin e kallove
 • 1 x Furça masazhuese

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star