SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Teh për Depilator Supreme Wet&Dry Wellneo

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110070156 SKU: 110070156
Photo
Video
-55%

Depilatori Supreme Wet&Dry është një pajisje risi në fushën e bukurisë, e cila butësisht dhe me efikasitet largon qimet në trup dhe fytyrë. E ky teh për rruajtje është dizajnur posaçërisht për këtë depilator. Edhe pse tehu i depilatorit është dizajnuar që të jetë shumë i qëndrueshëm, është mirë ta ndërroni rregullisht (së paku 1 herë në vit), në mënyrë që të sigurojë performancë sa më të mirë.

Momente magjike me oferta festive!
Teh për Depilator Supreme Wet&Dry Wellneo

Çmimi i rregullt: 12,90 €


Çmimi special: 5,81 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Depilatori Supreme Wet&Dry është një pajisje risi në fushën e bukurisë, e cila butësisht dhe me efikasitet largon qimet në trup dhe fytyrë. E ky teh për rruajtje është dizajnur posaçërisht për këtë depilator. Edhe pse tehu i depilatorit është dizajnuar që të jetë shumë i qëndrueshëm, është mirë ta ndërroni rregullisht (së paku 1 herë në vit), në mënyrë që të sigurojë performancë sa më të mirë.

Më shumë
Përshkrimi

Teh zëvendësues për Depilator Supreme Wet&Dry

Nëse po kërkoni një the zëvendësues për depilatorin Supreme Wet&Dry, kërkimi juaj mbaron këtu. Pavarësisht se është dizajnuar që të jetë shumë i qëndrueshëm, sigurohuni që ta ndërroni tehun së paku një herë në vit, për të pasur rezultate sa më të mira.

  • Tehe me kokë të rrumbullakët, për të mbrojtur lëkurën tuaj
  • Mbi 200 pika kontakti për heqjen e qimeve
  • Rruan / depilon në dy drejtime, për rezultate më të mira
Teh për Depilator Supreme Wet&Dry

Rreth depilatorit Supreme Wet&Dry

Depilatori Supreme Wet&Dry është një pajisje risi në fushën e bukurisë, e cila butësisht dhe me efikasitet largon qimet në trup dhe fytyrë. Përmban një dizajn me tehe që funksionon në dy drejtime, prandaj nuk shkakton dhimbje gjatë përdormit, edhe nëse e përdorni pa krem rroje apo pa ujë. Ky depilator është armiku i qimeve të padëshiruara – për një lëkurë të butë dhe të lëmuar. Nëse ende nuk e keni këtë pajisje, mund ta shikoni këtu.

Teh për Depilator Supreme Wet&Dry

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star