SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Makinë qethëse me vakum

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110037789 SKU: 110037789
Photo
Video

Mos u brengosni nëse nuk mund të shkoni te berberi. Me makinën qethëse nga Wellneo, ju mund të bëheni berber i vetes! Kjo pajisje shërben për të qethur flokët, mustaqet dhe mjekrrën. Ka një vakum të fuqishëm, i cili thithë të gjitha qimet, për t'ju kursyer nga rrëmuja. Brisqet e çelikut do t'ju mundësojnë t'i prisni me lehtësi flokët sipas dëshirës suaj.

Makinë qethëse me vakum
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Mos u brengosni nëse nuk mund të shkoni te berberi. Me makinën qethëse nga Wellneo, ju mund të bëheni berber i vetes! Kjo pajisje shërben për të qethur flokët, mustaqet dhe mjekrrën. Ka një vakum të fuqishëm, i cili thithë të gjitha qimet, për t'ju kursyer nga rrëmuja. Brisqet e çelikut do t'ju mundësojnë t'i prisni me lehtësi flokët sipas dëshirës suaj.

Më shumë
Përshkrimi

Pajisje e fuqishme dhe e dobishme

Ju do të mahniteni nga fuqia e kësaj makine. Për më tepër, është e lehtë për përdorim, dhe është dizajnuar që të përshtatet lehtësisht me pëllëmbën e dorës.

Brisqet prej çeliku dhe karboni, me lehtësi i presin edhe qimet më të imëta sipas dëshirës suaj. Makina ka edhe një absorbues që funksionon si me vakum, i cili thithë qimet dhe ju kursen nga rrëmuja.

S'ka më rrëmujë

Nëse i preni flokët në shtëpi, pastrimi i qimeve mund të jetë i bezdisshëm. Por, me makinën qethëse me vakum, kjo nuk është më problem. Shkurtoni flokët në mënyrë të përsosur dhe pa shkaktuar rrëmujë - si një flokëtar profesional.

Vakumi i fuqishëm mundëson që qimet të mbesin në hapësirën përkatëse brenda makinës, dhe nuk lejon që ato të shpërndahen në rrobat tuaja, lavaman apo dysheme.

Pasi të keni shkurtuar flokët, zbrazeni makinën dhe pastroni brisqet me furçën e cila vjen bashkë me këtë makinë. Është kaq e lehtë!

E përsosur për përdorim të përditshëm

Mund ta përdorni për:

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Mjekër dhe mustaqe

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Flokë

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Pjesët anësore

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Gjoks

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Sqetulla

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Qafë

Mundësi të shumta për kujdes personal

Makina qethëse me vakum - Wellneo, është pajisje për kujdes personal që i duhet çdo djali/burri. Ju mund ta vendosni edhe opsionin e gjatësisë. Pajisja ka gjithsej 10 opsione të gjatësisë së flokut, nga 1,5 deri në 16mm.

Prandaj është e përshtatshme për modele flokësh të shkurtëra dhe të gjata. Për më tepër, ju mund ta përdroni përdorni për të gjitha llojet e mjekrrave, dhe jo vetëm! Përdoreni edhe për të qethur qimet e padëshiruara nën sqetulla, gjoks apo qafë.

Wellneo Vacuum Hair Trimmer

Dobi të tjera

Me këtë makinë, ju do të arrini rezultate të përsosura për shkurtimin e flokëve dhe rregullimin e mjekrrës në çdo kohë, sepse:

 • Mirëmbahet lehtë - pastrohet me furçë
 • Bateri e cila zgjatë deri në 40 minuta
 • Sinjalizues me dritë për nivelin e baterisë
 • Pa kabëll dhe e lehtë
 • Rimbushet - kablloja e cila përdoret për ta rimbushur është e gjatë 78cm

Cilësore dhe e lehtë për t'u përdorur - do të mund ta përdorni pa frikë se mund ta prisni ndonjë pjesë kokës apo ta irritoni lëkurën.

Wellneo Vacuum Hair Trimmer

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star