• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Zgjidhni dyshekun i cili i përshtatet më shumë preferencave tuaja!

 
 
Garancioni në viteDyshekët Dormeo kanë garanci afatgjatë, deri në 15 vite për të stakuar mëndjen. Me një garanci si kjo, nuk ka arsye pse të mos ta provoni.
Anti-alergjik & Anti-bakterialPerfekt për të gjithë personat të cilët vuajnë nga alergjia dhe asma. Sipërfaqja higjenike e gjumit është thelbësore për një gjumë të shëndetshëm dhe të rehatshëm.
Fortësia

ME SHPINË Individët të cilët flenë me shpinë preferojnë dyshek me fortësi mesatare dhe të fortë, dhe rrallë herë zgjedhin dyshekë të butë sepse pesha trupore shpërndahet më shumë sesa në rastin e individëve të cilët flenë me bark dhe veçanërisht të atyre që flene në anë.

ANASH Individët të cilët flenë në anë preferojnë dyshek me fortësi mesatare dhe të butë. Kjo vjen si rrjedhojë se presioni dhe pesha e trupit bazohet në pjesën e vitheve dhe shpatullave, një sipërfaqe mjaft e vogël.

ME BARK Individet të cilët flenë me bark preferojnë dyshek me fortësi mesatare. Një dyshek i fortë për këto individe do të rezultojë me shumë presion mbi gjunjë dhe kraharor, ndërsa një dyshek i butë do të bëjë që trupi të zhytet në dyshek.

Lartësia
PërbërjaEcocell® është një material i teknologjisë së fundit me cilësi të lartë i dizenjuar për t'ju dhuruar një gjumë dhe komfort ekselent gjatë natës. Është elastik dhe ka një strukturë qelizore tre dimensionale. Ai bën të mundur qarkullimin e ajrit në mënyrë efiçente dhe ofron mbeshtejten perfekte për pikat kyçe të trupit.
Shtresë e kthyeshme2 shtresa të ndara në 1 dyshek. Dyshekët me përmasë 140cm dhe më të mëdhenj, kanë këtë avantazh që lejonë të zgjidhni fortësinë në varësi të preferencës.
I kthyeshëm, 2 nivele të ndryshme fortësieDisa persona preferojnë dyshek të fortë, disa të butë. Dysheku Dormeo ka 2 nivele fortësie. Nëse nuk jeni të sigurtë se cila fortësi ju përshtatet, thjeshtë provojeni dhe ndyshoni anën për të zgjedhur fortësinë e përshtatshme.
Mbulesa hiqet dhe lahetZinxhiri rreth tij e bën më të lehtë për tu hequr. Dysheku do të qëndrojë i pastër dhe higjenik për një kohë të gjatë.
Material memorizuesMateriali Memory ndjen peshën dhe temperaturën e trupit dhe i përshtatet pozicionit dhe formës së tij. Dysheku shkon në formën e tij origjinale në momentin që nuk ka peshë ose presion mbi të.
Trajtimi CleanEffect®Trajtimi CleanEffect® ka veti anti bakteriale dhe anti alergjike. Dysheku do të qëndrojë i pastër, pa aroma të pakëndshme dhe ju do të bëni një gjumë të shëndetshëm.
Përmasat e disponueshmeZgjidhni përmasën e duhur që iu përshtatet juve më shumë.
Pagesa me kësteNe ju ofrojmë mundësinë për të paguar dyshekët Dormeo me këste të vogla mujore.
Oferta speciale
Çmimi prej
Çmimi me Zbritje
<
>
KOMFORT
10 vite
I fortë
16 cm
Ecocell®
 
 
 
15 këste
  
199,90 EUR
- 15%
169,92 EUR
VITALITY
15 vite
I butë & i fortë
18 cm
3 zona, Ecocell®
15 këste
  
299,90 EUR
- 15%
254,92 EUR
HARMONY
15 vite
i fortë
18 cm
Susta sfungjeri Octaspring & Ecocell®
 
 
 
15 këste
  
309,90 EUR
- 15%
263,42 EUR
15 vite
I butë & i fortë
20cm
3 zona, Ecocell® Susta sfungjeri Octaspring & Ecocell®
15 këste
  
369,90 EUR
- 15%
314,42 EUR
15 vite
Mesatar & i fortë
23 cm
Susta sfungjeri Octaspring
 
 
15 këste
  
429,90 EUR
- 15%
365,42 EUR
15 vite
Mesatar & i fortë
23 cm
Susta sfungjeri Octaspring
 
 
15 këste
  
499,90 EUR
- 15%
424,92 EUR
15 vite
I butë & i fortë
27 cm
Susta sfungjeri Octaspring
15 këste
  
599,90 EUR
- 15%
509,92 EUR
Më shumë info
Përshtatshmëri 3D që mbështet të gjithë trupin
Ajrosje Maksimale
Mbështetje ergonomike për të gjithë pjesët e trupit
Trajtim Adaptive për stabilizimin e temperaturës
Qëndrushmëri e lartë e cila nuk transferon lëvizjet e partnerit
Nuk deformohet me kalimin e kohës
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77