SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk anatomik

Jastëk anatomik

Flini më shumë me jastëkët anatomik nga Dormeo. Jastëkët anatomik ju sigurojnë mbështetjen e duhur dhe relaksimin e muskujve për ata të cilët vuajnë nga dhimbja e qafës, shpinës apo shpatullave.

Rendit sipas Filtro sipas

3 Produkte

Mbyll

3 Produkte

Mbyll