• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Seti për fëmijë me Gjirafa

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Për të krijuar ambient të bukur dhe paqësore gjumi, kështu fëmija juaj mund të ndjehet i sigurt dhe i rehatshëm me setin Dormeo Baby Gjiraf.

Çmimi: 69,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Përkëdhel fëmijën tuaj me 3 produkte të bukur me imazhin e gjirafës:

 • Dormeo Baby Mbrojtëse gjiraf
 • Dormeo Baby Mbulesë gjiraf
 • Dormeo Baby çarçaf (2 copë)

Mbrojtësja Dormeo Baby Gjiraf

 • Mbron fëmijën nga pluhuri.
 • Mbron fëmijën tuaj nga sipërfaqet e forta dhe të ftohta.
 • I këndshëm për tu prekur dhe ndjerë.
 • Dizajn i këndshëm natyror.

Mbulesa Dormeo Baby Gjiraf

 • Dizajn i këndshëm natyror.
 • I këndshëm në prekje.
 • Për natë të buta dhe të ngrohta.

Çarçaf Dormeo, 2 copë

 • Dizajn pershtatet me mbrojtësen dhe mbulesën.
 • I këndshëm dhe i butë në prekje.
 • I disponueshëm në 2 përmasa dhe 2 ngjyra.

Të 3 produktet janë bërë nga materiale të cilësisë më të larta dhe ngjyra për të krijuar ambient të bukur fjetjeje për fëmijën tuaj.

Si funksionon

Përkëdhel fëmijën tuaj me 3 produkte të bukur me imazhin e Gjirafës:

 • Dormeo Baby Mbrojtëse Gjiraf
 • Dormeo Baby Mbulesë Gjiraf
 • Dormeo Baby çarçaf (2 copë)

Mbrojtësja Dormeo Baby Gjiraf

 • Mbron fëmijën nga pluhuri.
 • Mbron fëmijën tuaj nga sipërfaqet e forta dhe të ftohta.
 • I këndshëm për tu prekur dhe ndjerë.
 • Dizajn i këndshëm natyror.

Mbulesa Dormeo Baby Gjiraf

 • Dizajn i këndshëm natyror.
 • I këndshëm në prekje.
 • Për natë të buta dhe të ngrohta.

Çarçaf Dormeo, 2 copë

 • Dizajn pershtatet me mbrojtësen dhe mbulesën.
 • I këndshëm dhe i butë në prekje.
 • I disponueshëm në 2 përmasa dhe 2 ngjyra.

Të 3 produktet janë bërë nga materiale të cilësisë më të larta dhe ngjyra për të krijuar ambient të bukur fjetjeje për fëmijën tuaj.

Rekomandohet për

Seti për fëmijë gjirafë është i përshtatshëm për:

 • fëmijët nga lindja deri në moshën 5 vjeçare
 • një dhuratë për prindërit
 • pranishëm në lindje.
Informata teknike

a) Seti Dormeo baby 60*120 cm

 • Mbrojtësja Dormeo Baby Gjiraf
 • Batanije Dormeo Baby Gjiraf
 • Çarçaf Dormeo Baby 60x120 cm (2 copë)

Çmimi: 69,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77