SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Ditët e zbritjeve me 5 yje

Vetëm për anëtarët e Cub 5*, deri në -60% + 10% EXTRA zbritje! Oferta vlen gjatë datave 20 & 21 maj!

0800 100 40
 

Oferta javore vlen edhe:

 

Bëhu anëtar i Club 5*, përfito dhurata & zbritje të veçanta

Anëtarët e Club 5* përfitojnë çmime më të lira, produkte ekskluzive dhe dhurata me vlerë. Anëtarësohu SOT, dhe fillo të përfitosh menjëherë nga privilegjet e klubit me 5 yje. Zgjedh anëtarësimin Premium ose Ekskluziv, dhe përfito zbritje të cilat nuk vlejnë për klientët e tjerë!

club5-premium

Anëtarësim Premium

1 vjeçar

24,90 €

 • 5% zbritje shtesë në produktet tjera
 • Broshurë kursimi deri në 100€
 • Kupona me vlerë kursimi 5€ dhe 10€
 • 1x Kupon për postë falas
 • Dhuratë për mirëseardhje
 • Zbritjet më të mira nga brendet më të mira
 • Mund të shfrytëzohet edhe nga anëtarët e familjes suaj
 • Produkte dhe çmime ekskluzive
 • Katalogjet e zbritjeve falas

Fillo kursimin tani!

club5-exclusive

Anëtarësim Ekskluziv

2 vjeçar

39,90 €

 • 5% zbritje shtesë në produktet tjera
 • Broshurë kursimi deri në 100€
 • Discounts up to 70%
 • Kupona me vlerë kursimi 5€ dhe 10€
 • 1x Kupon për postë falas
 • Dhuratë për mirëseardhje
 • Zbritjet më të mira nga brendet më të mira
 • Mund të shfrytëzohet edhe nga anëtarët e familjes tuaj
 • Produkte dhe çmime ekskluzive
 • Katalogjet e zbritjeve falas
 • Dhuratë për ditëlindje
 • Zbritje deri në 70%
 • Dhuratë me çdo dyshek Dormeo
 • Dhuratë me çdo set enësh Delimano
 • Kupona shtesë me vlerë 5€ dhe 10€
 • Kupon shtesë për postë falas

Fillo kursimin tani, dhe shijo përfitimet shtesë!

Rendit sipas Filtro sipas

Artikuj 1-18 prej 72

Mbyll
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Artikuj 1-18 prej 72

Mbyll
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3