SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set Jorgan & Jastëk Siena V4

Photo
Video
-50%

Ky është seti ideal për gjumë! Jorgani dhe jastëku Siena janë të mbushur me mikrofibra Wellsleep® - një material super i butë dhe i ajrosshëm. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit, sepse lartësia mund t’i rregullohet sipas nevojës dhe dëshirës. Seti mund të lahet deri në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Në dispozicion për një person dhe për çift.

OFERTAT E KORRIKUT!
Set Jorgan & Jastëk Siena V4

Çmimi i rregullt: Nga 99,90 € Nga


Çmimi special: Nga 49,95 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ky është seti ideal për gjumë! Jorgani dhe jastëku Siena janë të mbushur me mikrofibra Wellsleep® - një material super i butë dhe i ajrosshëm. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit, sepse lartësia mund t’i rregullohet sipas nevojës dhe dëshirës. Seti mund të lahet deri në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Në dispozicion për një person dhe për çift.

Më shumë
Përshkrimi

Flini si mbi re, me setin e mrekullueshëm Siena

Seti me jorgan dhe jastëk Siena është praktik dhe i përshtatshëm për tërë vitin. Si jorgani, ashtu edhe jastëku, janë të mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®. Ky material është i ajrosshëm, i fuqishëm dhe i qëndrueshëm.

Jastëku klasik është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit, sepse lartësia dhe fortësia mund t’i personalizohen (duke hequr apo shtuar mbushjen). Kurse jorgani i ajrosshëm është i përshtatshëm për çdo kohë të vitit.

Falë qëndrueshmërisë që ka materiali, jorgani dhe jastëku do t’i ruajnë vetitë për një kohë të gjatë.

Set Jorgan & Jastëk Siena V4

Dizajn funksional për rehati maksimale

Të dy produktet e setit Siena kanë një model zig-zag të xhepave të fryrë, si dhe një sipërfaqe të butë falë mikrofibrave Wellsleep®. Jo vetëm që janë të ajrosshme, por gjithashtu do t'i ofrojnë ndjesi të këndshme lëkurës.

Seti është në dispozicion në dy madhësi:

1) Jorgan 140x200cm + jastëk 50x70cm

2) Jorgan 200x200cm + dy jastëkë 50x70cm

Set Jorgan & Jastëk Siena V4

Mirëmbahet lehtë

Jorgani dhe jastëku mund të lahen në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Në këtë mënyrë, ju do të flini rehat duke e ditur se jeni në një ambient të freskët të pastër. Falë mikrofibrave të avancuara, jorgani e jastëku thahen shpejt pas larjes. Megjithatë, sigurohuni t’i shkundni rregullisht gjatë tharjes, në mënyrë që mbushja të mos grumbullohet në një vend.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star