SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Embossed

Photo
Video
-50%

Freskoni shtratin tuaj me një jorgan cilësor, që do t’ju mbulojë me rehati dhe ngrohtësi tërë natën. Jorgani Embossed është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, për vëllim, butësi dhe ngrohtësi optimale. Mbulesa e jorganit është e stampuar me një teksturë 3D dhe është në dispozicion në 3 ngjyra: e bardhë, e gjelbër-hiri dhe rozë. Jorgani është trajtuar me CleanEffect® Lite dhe mund të lahet deri në 40°C.

OFERTAT E QESHORIT!
Jorgan Embossed

Çmimi i rregullt: Nga 69,90 € Nga


Çmimi special: Nga 34,95 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Freskoni shtratin tuaj me një jorgan cilësor, që do t’ju mbulojë me rehati dhe ngrohtësi tërë natën. Jorgani Embossed është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, për vëllim, butësi dhe ngrohtësi optimale. Mbulesa e jorganit është e stampuar me një teksturë 3D dhe është në dispozicion në 3 ngjyra: e bardhë, e gjelbër-hiri dhe rozë. Jorgani është trajtuar me CleanEffect® Lite dhe mund të lahet deri në 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan i butë dhe i këndshëm, për gjumë çlodhës

Mbulohuni me një jorgan të butë, të ajrosshëm e të lehtë, dhe shijoni gjumin çlodhës që ju ka munguar tash e sa kohë. Pas një gjumi çlodhës, zgjohuni të relaksuar dhe gati për t’u përballur me sfidat e ditës, por edhe për të shijuar kënaqësitë e saj.

Jorgan Embossed Jorgan Embossed

Fibra Wellsleep® - për një butësi që do ta adhuroni

Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, me një strukturë unike e cila krijon xhepa ajri. Kjo i jep jorganit një butësi që do ta adhuroni sa herë të mbuloheni me të.

Fibrat kanë veti të shkëlqyera termike, absorbim minimal të lagështisë, ajrosje shumë të mirë dhe janë rezistente ndaj njollave dhe mykut.

Jorgan Embossed

Qepja e duhur – për më shumë rehati

Plot jorganëve ju mungon qepja e duhur, e cila do ta mbane mbushjen në vend edhe pasi të lëvizni. Këta lloj jorganësh janë të parehatshëm dhe jo-efikas. Qepja e duhur ndihmon që mbushja të jetë e shpërndarë në mënyrë të barabartë dhe të mos mblidhet në një vend në jorgan. Në këtë mënyrë ju do të ndiheni më rehat. I tillë është edhe jorgani Embossed – elegant dhe i rehatshëm ashtu sikurse duket.

Jorgan Embossed

I stampuar, për një teksturë 3D

Mbulesa e dhe jorganit është e stampuar me një dizajn modern 3D, që ofron ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Jorgani është në dispozicion në tri ngjyra: gjelbërt (hiri e butë), e bardhë klasike dhe rozë e lehtë, për një pamje të ngrohtë dhe qetësuese.

Jorgani po ashtu është në dispozicion në dy madhesi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Embossed

Trajtim CleanEffect® për higjienë maksimale

Me gjithë kohën që kalojmë në shtrat, ju dhuron juve dhe të dashurve tuaj një ambient të pastër dhe të freskët gjumi, për të siguruar një gjumë më të mirë të natës. Trajtimi CleanEffect® Lite do të thotë se jorgani punon kundër baktereve dhe mikrobeve që mund të shkaktojnë erëra, alergji dhe acarime të tjera.

Po ashtu, thahet shpejt, për të parandaluar krijimin e mykut apo aromave të pakëndshme.

Jorgan Embossed

Çantë e ripërdorshme për ruajtjen e jorganit

Jorgani cilësor vjen i paketuar në një çantë atraktive të ripërdorshme, pa plastikë. Në këtë mënyrë, ne po bëjmë një hap përpara drejt mbrojtes së mjedisit.

Në këtë çantë praktike, ju mund ta ruani jorganin kur nuk është në përdorim. Po ashtu, mund ta përdorni për të ruajtur apo paketuar lodra, veshje, aksesorë sezonalë, si çantë palestre, pishine, në joga, etj.

Jorgan Embossed

Seti Jorgan dhe Jastëk Embossed

Nëse doni t’i shijoni benefitet e këtij jorgani edhe në jastëkun, atëherë ju rekomandojmë setin Embossed. Seti përmban Jorgan dhe Jastëk, në dispozicion në ngjyrat e bardhë dhe gjelbër (hiri e butë):

  • Seti për një person: 1 jorgan 140x200cm + 1 jastëk 50x70cm
  • Seti për dy persona: 1 jorgan 200x200cm + 2 jastëkë 50x70cm

Shiko setin Embossed këtu

Seti Jorgan dhe Jastëk Embossed Seti Jorgan dhe Jastëk Embossed
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star