SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan i lehtë My Comfortable

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110074708 SKU: 110074708
Photo
Video
-50%

Rrotulloheni shpesh gjatë natës sepse nuk ndheni rehat dhe djersiteni? Jorgani veror My Comfortable është i përsosuri për ju! Ky jorgan i lehtë dhe i ajrosshëm është dizajnuar posaçërisht për muajt e ngrohtë. Ka një mbulesë të butë dhe të rehatshme dhe ka mbushje me mikrofibra Wellsleep®, për volum dhe veti termorregulluese. Ka ngjyrë të bardhë, rrethuar me një shirit ngjyrë argjendi, ka madhësi 140x20cm dhe mund të lahet deri në 60°C.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jorgan i lehtë My Comfortable

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 19,95 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rrotulloheni shpesh gjatë natës sepse nuk ndheni rehat dhe djersiteni? Jorgani veror My Comfortable është i përsosuri për ju! Ky jorgan i lehtë dhe i ajrosshëm është dizajnuar posaçërisht për muajt e ngrohtë. Ka një mbulesë të butë dhe të rehatshme dhe ka mbushje me mikrofibra Wellsleep®, për volum dhe veti termorregulluese. Ka ngjyrë të bardhë, rrethuar me një shirit ngjyrë argjendi, ka madhësi 140x20cm dhe mund të lahet deri në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan i dizajnuar për ditët e ngrohta

A jeni nga ata persona që edhe verës doni të mbuloheni, por rrotulloheni vazhdimisht nga i nxehti dhe parehatia? Ne kemi jorganin perfekt për ju – jorgan veror My Comfortable. Siç tregon edhe emri, është një jorgan shumë i rehatshëm për verë, për 3 arsye: është i butë, i lehtë dhe i ajrosshëm. Ky jorgan ju mbështjellë me një rehati që do ta adhuroni gjatë ditëve të freskëta të pranverës apo ditëve të nxehta të verës. Po ashtu, mund ta përdorni si jorgan shtesë ditëve të ftohta.

Jorgan veror My Comfortable

I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®

Ky jorgan është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat kriojnë mijëra xhepa ajri, për një vëllim dhe butësi që do ta pëlqeni tejmase. Këta xhepa ajri e bëjnë jorganin shumë të ajrosshëm, duke ju ndihmuar ta mbani trupin në një temperaturë të përshtatshme dhe rehatshme. Fibrat kanë absorbim minimal të lagështisë, pra, parandalojnë lagështinë dhe po ashtu kanë veti rezistente ndaj njollave.

Jorgan veror My Comfortable

Jorgan praktik, mirëmbahet lehtë

Qepja praktike dhe elegante në jorgan, nuk lejon që mbushja të mblidhet në një vend, por siguron shpërndarje të barabartë të mikrofibrave Wellsleep®. Jorgani ka ngjyrë të bardhë, rrethuar me një shirit ngjyrë argjendi, ka madhësi 140x20cm dhe mund të lahet deri në 60°C.

Jorgan veror My Comfortable
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star