SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
brand-presentation brand-presentation

Përshtate dyshekun me trupin tënd

Kur bëhet fjalë për dyshekët, nuk mund të ketë "një dyshek që i përshtatet të gjithëve". Prandaj, kur blini dyshekë, duhet t'i keni parasysh nevojat individuale, peshën dhe formën e trupit, mbështetjen e duhur të shtyllës kurrizore.

1 Kliko & përzgjedh llojin e trupit

Trup i sheshtë

Trup me forma

2 Në çfarë pozite flini zakonisht?

 • Në bark

 • Në krah

 • Në shpinë

 • Pozita të ndryshme

3 Sa peshoni?

Pyetjet mbaruan!

Në bazë të përgjigjeve tuaja, ne kemi përcaktuar se cilët dyshekë rekomandohen për trupin tuaj, pozitën e gjumit dhe preferencat tuaja.

Dyshek Premium

Dyshek i punuar me materiale luksoze dhe trajtime speciale, për t'ju siguruar siguruar gjumë të qetë dhe rehati për trupin tuaj.

 • -20%
  SASITË KANË MBARUAR
  Dyshek Air+ Select

  Dyshek Air+ Select

  Dyshek me cilësi të lartë, me lartësi 27 cm, 5-zona mbështetëse, i bërë nga fituesi i çmimit të teknologjisë Octaspring® dhe sustave tradicionale sfungjerike. Qëndrueshmëria e dyshekut mund të rregullohet nga më e fortë në të mesme. Kjo do t'ju përshtatet, pa marrë parasysh peshën, lartësinë ose pozicionin tuaj të fjetjes.Ka mbështjellës të lëvizshëm i cili lahet. 15 vite garancion.
  Tash me zbritje - 20%

  Çmimi i rregullt: Nga 589,90 € Nga


  Çmimi special: Nga 471,92 € Nga

 • -20%
  SASITË KANË MBARUAR
  Dyshek Air+ Comfort

  Dyshek Air+ Comfort

  Air Comfort Plus është dyshek i cilësisë së lartë, me 3-zona, ergonomik me 27 cm lartësi i punuar me teknologjinë Octaspring®. Fortësia e dyshekut mund të rregullohet nga mesatare në të fortë. Lloj i përsosur – me ajrosje, qëndrueshmëri dhe mbështetje të shkëlqyeshme të ofruar nga sustat Octaspring® dhe nga shtresa tradicionale e sustave sfungjerike. Mbështjellësi mund të lahet. 15 vite garancion.
  Tash me zbritje - 20%

  Çmimi i rregullt: Nga 529,90 € Nga


  Çmimi special: Nga 423,92 € Nga

Shfaq më shumë produkteShfaq më pak produkte

Dyshek i avancuar

Dyshek i përshtatshëm, i punuar me materiale cilësore për gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • -20%
  SASITË KANË MBARUAR
  Dyshek iMemory S Plus

  Dyshek iMemory S Plus

  iMemory S Plus është dyshek me cilësi të lartë, hipoalergjik, me 3 zona, 20 cm lartësi, dhe fitues i çmimit të teknologjisë Octaspring®. Ideal për çdo pozitë gjumi dhe formë trupore derisa ju ofron juve mundësinë të rregulloni mbështetjen dhe fortësinë nga e butë në nivel më të fortë. Mbulesa e dyshekut mund të lahet. Garancion 15 vite.
  Tash me zbritje - 20%

  Çmimi i rregullt: Nga 419,90 € Nga


  Çmimi special: Nga 335,92 € Nga

 • -20%
  SASITË KANË MBARUAR
  Dyshek iMemory Silver

  Dyshek iMemory Silver

  iMemory Silver është dyshek i cilësisë së lartë, hipoalergjenik, ka 3 zona, 18 cm lartësi. Bërthama e kthyeshme në anën e fortë & të butë ju ofron 4 opsione të ndryshme fortësie, nga e butë në të fortë dhe anasjelltas . Ideal për çdo pozicion gjumi dhe formë trupore. Mbulesa e butë e shtresës mund të lahet. Ka 15 vjet garancion.
  Tash me zbritje - 20%

  Çmimi i rregullt: Nga 359,90 € Nga


  Çmimi special: Nga 287,92 € Nga

 • -20%
  SASITË KANË MBARUAR
  Dyshek Ergo Comfort

  Dyshek Ergo Comfort

  Ergo Comfort është një dyshek ergonomik i dizajnuar shkenctarisht per mbështetje maksimale të shpinës, drejtim të shtyllës kurrizore dhe reduktim të presionit. Falë shtresës Ergo të inspiruar nga Kosmodisc, dysheku i përshtatet në mënyrë të përkryer trupit tuaj për rehati të pakushtëzuar. Fortësia e dyshekut mund të rregullohet nga medium në të fortë. Lartësia është 20 cm. Mbështjellës që lahet. 15 vite garancion!
  Tash me zbritje - 20%

  Çmimi i rregullt: Nga 379,90 € Nga


  Çmimi special: Nga 303,92 € Nga

Shfaq më shumë produkteShfaq më pak produkte

Dyshek bazik

Dyshek cilësor me bërthamë të fortë, i cili ofron mbështetje për shtyllën kurrizore.

 • SASITË KANË MBARUAR
  Dyshek Aloe Vera Plus

  Dyshek Aloe Vera Plus

  Aloe Vera Plus është dyshek i fortë, hipoalergjenik. Shtresa 18cm Ecocell® siguron mbështetje për shtyllën kurrizore dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me shpinën tuaj të lodhur dhe të tensionuar. Ka mbrojtjen ndaj baktereve dhe pluhurit, kështu netët tuaja do të jenë të qeta dhe të relaksuara. Nëse jeni një adhurues i dyshekëve të fortë, Aloe Vera është zgjidhja e duhur për ju. Ka garancion 10 vjet.
  Nga 269,90 € Nga
 • -20%
  SASITË KANË MBARUAR
  Dyshek Siena 14

  Dyshek Siena 14

  Dysheku juaj i preferuar me pamje të re - Dyshek Dormeo Siena 14 V3. Me një lartësi totale prej 14 cm dhe shtresë të fortë Ecocell®, ky dyshek do të jetë shoqëruesi juaj besnik për gjumin të mirë natën. Dysheku ka mbulesë me trajtim CleanEffect® trajtim për higjenë maksimale, ai dhe pëlhurën e Sistemit AirX në fund për ajrosje maksimale. Në dispozicion në dimensione të shumta standarde.
  Tash me zbritje - 20%

  Çmimi i rregullt: Nga 199,90 € Nga


  Çmimi special: Nga 159,92 € Nga

Shfaq më shumë produkteShfaq më pak produkte
Lexo më shumëMë pak

Dëshironi më shumë informata të dobishme rreth gjumit?

Bashkohu me komunitetin tonë në Facebook & Instagram, dhe le t'i shkëmbejmë përvojat.

brand-presentation brand-presentation brand-presentation
brand-presentation

Na gjeni edhe në dyqane

Nëse dëshironi të bindeni për rehatinë që ofrojnë dyshekët tanë, ejani në dyqanet tona dhe do të mund t'i provoni.
Gjej dyqanin më të afërt >>