SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Qitni kripë limonit dhe lëreni afër krevatit: Rezultatet janë të pabesueshme!

E gjitha që duhet të bëni është që të pritni një limon në katër pjesë, ta vendosni në një pjatë të vogël dhe t’i qitni pak kripë e ta lini në komodinë afër krevatit. Veproni kështu çdo mbrëmje – dhe rezultati është i mrekullueshëm.

E gjitha që duhet të bëni është që të pritni një limon në katër pjesë, ta vendosni në një pjatë të vogël dhe t’i qitni pak kripë e ta lini në komodinë afër krevatit. Veproni kështu çdo mbrëmje – dhe rezultati është i mrekullueshëm. Edhe një herë mund të konkludojmë që natyra është kujdesur për çdo gjë që na duhet. Kështu që disa flenë me limon të kriposur afër kokës, sepse thithja e aromës së tillë lehtëson disa telashe.  

Nëse kështu e lini limonin afër kokës, ja se çfarë do të ndodhë:  

  • Kombinimi i këtillë lehtëson frymëmarrjen, posaçërisht njerëzve të cilët vuajnë nga astma, alergjitë apo janë të ftohur.
  • Tensioni i gjakut normalizohet.
  • Limoni largon insektet, duke përfshirë edhe mushkonjat.
  • Nuk do të zgjoheni me zë të ngjirur.
  • Mendimet ju janë të qarta pas zgjimit.
  • Në mëngjes më shpejt do të kthjelleni, pa e pirë kafenë.
  • Dhoma merr aromë më të këndshme dhe është më e freskët.