SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Batanije Essentials 2NË1

Photo
Video
-50%

Shtoni më shumë rehati dhe ngrohtësi në dhomën tuaj, me një batanije të re - elegante dhe praktike! E mbushur me mikrofibra Wellsleep®, batanija Essentials do t’ju mbështjellë me ngrohtësi dhe një ndjesi relaksuese. Mund ta përdorni si batanije dekorative, mbulesë, shtrojë loje për fëmijë dhe jo vetëm. Në dispozicion në 3 madhësi dhe 5 ngjyra. Mund të lahet në 30°C.

OFERTAT E QESHORIT!
Batanije Essentials 2NË1

Çmimi i rregullt: Nga 29,90 € Nga


Çmimi special: Nga 14,95 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë rehati dhe ngrohtësi në dhomën tuaj, me një batanije të re - elegante dhe praktike! E mbushur me mikrofibra Wellsleep®, batanija Essentials do t’ju mbështjellë me ngrohtësi dhe një ndjesi relaksuese. Mund ta përdorni si batanije dekorative, mbulesë, shtrojë loje për fëmijë dhe jo vetëm. Në dispozicion në 3 madhësi dhe 5 ngjyra. Mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Butësi, ngrohtësi dhe luks – të gjitha në një batanije

Kujt nuk i pëlqen të mbështillet në një batanije të ngrohtë e të butë, sidomos në ditët e ftohta? Andaj kemi krijuar batanijen Essentials e cila ju mbështjellë me butësi, ngrohtësi dhe ofron një ndjesi luksi. Është dhurata perfekte që mund t’ia bëni vetes apo njerëzve më të dashur.

Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials

Praktike, e gjithanshme dhe e qëndrueshme

Një nga dobitë e kësaj batanije është se mund të përdoret në plot raste brenda apo jashtë. Do të jetë një aksesor i çmuar për tërë familjen, sidomos në ditët e ftohta.

 • Mbështilluni nën të teksa lexoni, shikoni TV apo pushoni.
 • Përdorni si batanije teksa qëndroni në ballkon e shijoni ditët e ftohta.
 • Përdorni si mbulesë dekorative shtratin apo divanin.
 • Vendoseni në dysheme si shtrojë për të vegjlit tuaj, që të luajnë në një sipërfaqe më të butë + mbroni tepihun nga ndonjë spërkatje apo njollë.
 • Mbajeni në veturë për piknik, ngjitje malore apo kamping, që të keni ngrohtësi shtesë kurdo që ju duhet
 • Batanije Essentials

  E kaltër

 • Batanije Essentials

  E gjelbër

 • Batanije Essentials

  Hiri

 • Batanije Essentials

  Rozë

 • Batanije Essentials

  Hiri/e bardhë

E punuar prej materialeve cilësore, për një ndjesi butësie

Pjesa e jashtme e kësaj batanije klasike është e punuar nga një material i lehtë që është jashtëzakonisht i butë ndaj lëkurës. Brenda është e mbushur me mikrofibra Wellsleep®. Këto fibra krijojnë mijëra xhepa të vegjël ajri, të cilat e bëjnë batanijen më të ajrosshme dhe i shtojnë volum.

Batanije Essentials Batanije Essentials

Ngjyra të bukura, për t’i dhënë gjallëri çdo dhome

Batanija ka dizajn 2në1 – njëra anë ka ngjyrë elegante më të çelët, kurse ana tjetër ka nuancë më të errët dhe më të theksuar. Në këtë mënyrë, mund ta rifreskoni pamjen e dhomës kohë pas kohe, me një batanije të vetme. Batanija është në dispozicion në pesë ngjyra të bukura: rozë, e kaltër, hiri, e gjelbër dhe hiri me vija të bardha – andaj ka zgjedhje për secilën dhomë.

Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials
Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials Batanije Essentials

Mirëmbahet lehtë

Këtë batanije lehtësisht mund ta mbani të pastër dhe të freskët, duke e larë kohë pas kohe në 30°C. Në dispozicion në tri madhësi: 140x200cm, 200x200cm dhe 220x240cm.

Batanije Essentials Batanije Essentials
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star