SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set thikash Dolcevita Chef (12 pjesë)

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110082237 SKU: 110082237
Photo
Video
-33%

Ky set funksional kombinon 5 thika cilësore me doreza të qëndrueshme dhe jo të rrëshqitshme. Ato janë të dizajnuara në mënyrë ergonomike, perfekte për përgatitjen e shpejtë të ushqimit. Tehet e thikave janë të punuara prej çeliku inox për performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Seti përmban po ashtu gërshërë, 4 aksesorë kuzhine, një mprehëse dhe një mbajtëse për të gjithë aksesorët.

Ofertat speciale të Dhjetorit
Set thikash Dolcevita Chef (12 pjesë)

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 39,90 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ky set funksional kombinon 5 thika cilësore me doreza të qëndrueshme dhe jo të rrëshqitshme. Ato janë të dizajnuara në mënyrë ergonomike, perfekte për përgatitjen e shpejtë të ushqimit. Tehet e thikave janë të punuara prej çeliku inox për performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Seti përmban po ashtu gërshërë, 4 aksesorë kuzhine, një mprehëse dhe një mbajtëse për të gjithë aksesorët.

Më shumë
Përshkrimi

Set thikash cilësore dhe praktike 

Ky set thikash është dizajnuar  për të mbuluar nevojat e përditshme të gatimit. Falë materialit inox, teheve të mprehta dhe dizajnit ergonomik, thikat ju bëjnë të prisni shpejt dhe me lehtësi ushqimet që ju nevojiten.

Seti vjen gjithashtu me një mbajtëse të bukur dhe të përshtatshme, duke i mbajtur thikat tuaja të sigurta dhe lehtësisht të arritshme në kuzhinën tuaj. Pavarësisht nëse po prisni, po copëtoni ose po gatuani, seti i thikave Delimano Dolcevita me mbajtës  është shoqëruesi i përkryer për të gjitha recetat tuaja.

Set thikash Dolcevita (12 pjesë)

Çka përmban seti?

 1. Thika e Shefit 20cm
 2. Thikë buke 20cm
 3. Thikë sharrë 20cm
 4. Thikë e përditshme 12.5cm
 5. Thikë e vogël 9cm
 6. Gërshërë
 7. Dërrasë për prerje
 8. Garuzhdë
 9. Mikser dore (manual)
 10. Shpatullë kuzhine
 11. Lugë kulluese
 12. Mbajtëse e thikave (me mprehëse të integruar)
Set thikash Dolcevita (12 pjesë)

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star