SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i Robot kuzhine Pro, për pasta & biskota Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110034285 SKU: 110034285
Photo
Video

Shtoni më shumë funksione robotit të kuzhinës, me këtë set për pasta dhe biskota! Seti ka aksesorë të ndryshëm, me të cilët mund të përgatisni pasta në 6 forma dhe biskota në 4 lloje të ndryshme. Disqet për pasta janë nga plastika, kurse ato për biskota nga çeliku inox. Për t’i vënë në funksion këta aksesorë, ju duhet pajisja bazë (Robot kuzhine Pro) dhe seti për Mish & Salsiçe (koka përpunuese). Ky set nuk mund të funksionojë i vetëm.

ZBRITJET E PRILLIT!
Set i Robot kuzhine Pro, për pasta & biskota Delimano
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë funksione robotit të kuzhinës, me këtë set për pasta dhe biskota! Seti ka aksesorë të ndryshëm, me të cilët mund të përgatisni pasta në 6 forma dhe biskota në 4 lloje të ndryshme. Disqet për pasta janë nga plastika, kurse ato për biskota nga çeliku inox. Për t’i vënë në funksion këta aksesorë, ju duhet pajisja bazë (Robot kuzhine Pro) dhe seti për Mish & Salsiçe (koka përpunuese). Ky set nuk mund të funksionojë i vetëm.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni brumin perfekt, pastaj shndërrojeni në pasta ose biskota

Me Robot kuzhine Pro, ju lehtësisht mund të përgatisni brumëra të përsosur. E pse të mos e përdorni atë brum edhe për biskota apo pasta shtëpisë? Me këtë set aksesorësh*, ju mund t’i shtoni më shumë funksione robotit të kuzhinës – pa pasur nevojë të blini pajisje të ndryshme për çdo lloj gatimi.

Formësoni pastat apo biskotat sipas dëshirës suaj

Seti për pasta dhe biskota ka aksesorë për 6 forma të ndryshme për pasta. Po ashtu, me aksesorin tjetër, ju mund të bëni edhe 4 forma të ndryshme të biskotave. Është kaq e lehtë dhe e thjeshtë, të gjitha me një pajisje.

*Për t’i vënë në funksion këta aksesorë, ju duhet pajisja bazë (Robot kuzhine Pro) dhe seti për Mish & Salsiçe (koka përpunuese). Ky set nuk mund të funksionojë i vetëm.

Klikoni këtu për produktin Robot kuzhine Pro.

Klikoni këtu për Set aksesorësh për mish dhe salsiçe.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star