SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Kapak Legend Delimano

Photo
Video

Ruani shijen dhe lëngjet e ushqimeve të preferuara, duke përdorur kapakun Legend. Ky kapak është cilësor dhe elegant, është i sigurtë për t'u përdour edhe në furrë si dhe ju ndihmon t'i gatuani më shpejt ushqimet. Për më tepër, përshtatet me enët e së njejtës madhësi nga linja (Stone) Legend. Në dispocizion në pesë madhësi: 18cm, 20cm, 24cm, 26cm dhe 28cm.

ZBRITJET E PRILLIT!
Kapak Legend Delimano
Nga 9,90 € Nga
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ruani shijen dhe lëngjet e ushqimeve të preferuara, duke përdorur kapakun Legend. Ky kapak është cilësor dhe elegant, është i sigurtë për t'u përdour edhe në furrë si dhe ju ndihmon t'i gatuani më shpejt ushqimet. Për më tepër, përshtatet me enët e së njejtës madhësi nga linja (Stone) Legend. Në dispocizion në pesë madhësi: 18cm, 20cm, 24cm, 26cm dhe 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

I sigurtë për t'u përdorur në furrë

Kapaku Legend ka një dorezë prej çeliku inox, dhe është i punuar nga qelqi i fortë dhe i pastër, si dhe është i sigurtë për t'u përdorur në furrë. Kapaku ka një dizajn elegant, dhe pastrohet lehtësisht.

Po ashtu, kapaku Legend është shumë i qëndrueshëm, sepse është i punuar me materiale jo-poroze, si dhe të rezistent ndaj gërvishtjes dhe kemikalve.

Ky kapak është në dispozicion në pesë madhësi të ndryshme dhe përshtatet me enët e linjës (Stone) Legend.

Kapak Legend

Gatim më i shpejtë dhe me më shumë shije

Një kapak është mëse i nevojshëm kur e përdorni tenxheren apo tiganin, sepse:

  • Ushqimi nxehet më shpejtë;
  • Ushqimi ruan shijen dhe lëngjet;
  • Parandalon spërkatjen e ujit ose vajit të nxehtë;
  • Ruan aromat e ushqimit;
  • Ushqimi mbetet i ngrohtë për një kohë më të gjatë.
Kapak Legend

Zbuloni linjën e re të enëve FiveStar Legend nga Delimano

Çka e bën një shujtë perfekte? Kuptohet, përbërësit, aftësitë në gatim dhe receta e duhur... por, edhe ena në të cilin gatuani mund ta bëjë ndryshimin në ushqim. Enët FiveStar Legend nga Delimano kanë cilësi aq të lartë për ta përgatitur ushqimin ashtu siç përgatiten në restaurante me 5 yje.

Mëso më shumë

Specifikat Teknike
Dimensionet 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star