SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i çarçafëve Nordic V1

Produkti gjendet në dyqane
Photo
Video

Përjetoni rehatinë në dhomën tuaj të gjumit me Setin e Çarcafëve Nordic. Të prodhuar nga materiali kualitativ Lycocell nga bima e eukaliptusit dhe pambukut saten, ky set është përqafimi më i mirë për lëkurën dhe gjumin tuaj. I dizajnuar në 3 ngjyra: e gjelbërt e errët, vjollcë, dhe gri, ky set përshtatet me çdo dhomë gjumi dhe stili. Mund të pastrohet në 40 gradë.      

Set i çarçafëve Nordic V1
Nga 69,90 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Përjetoni rehatinë në dhomën tuaj të gjumit me Setin e Çarcafëve Nordic. Të prodhuar nga materiali kualitativ Lycocell nga bima e eukaliptusit dhe pambukut saten, ky set është përqafimi më i mirë për lëkurën dhe gjumin tuaj. I dizajnuar në 3 ngjyra: e gjelbërt e errët, vjollcë, dhe gri, ky set përshtatet me çdo dhomë gjumi dhe stili. Mund të pastrohet në 40 gradë.      

Më shumë
Përshkrimi

Zbuloni elegancën

Hyni në një mbretëri të netëve të qeta dhe mëngjeseve gjallëruese me setin e çarçafëve Nordic, dizajnuar për ata që vlerësojnë gjumin e mirë.

Ky set është më shumë se vetëm një këllëf për të fjetur. Nordic Set është një oazë rehatie   nga prekja e butë e përbërësve me veti hipoalergjenike. Çdo detaj është krijuar duke menduar për rehatinë tuaj maksimale. 

Përkujdesje, Stil, Relaks – të gjitha në një.

Cilësia fillon nga detajet. DORMEO si një brend i besuar për produkte të gjumit, e di se cilësia fillon nga detajet. Secili këllëf ka mbyllje me zinxhir praktik, që ju t’i ndërroni ata sa më lehtë. 

Dimensionet

1 këllëf jorgani 140x200cm + 1 këllëf jastëku 50x70cm

1 këllëf jorgani 200x200cm + 2 këllëfë jastëku 50x70cm 

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Heritage
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star