SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk freskues

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110081312 SKU: 110081312
Photo
Video
-50%

Thuani lamtumirë netëve të parehatshme për shkak të nxehtësisë, sepse Dormeo ka sjellë përsëri produktin e shumë kërkuar! Jastëku freskues, i dizajnuar posaçërisht për ditët e verës, ka brenda një shtresë me rruaza xheli, për t’ju siguruar freski gjatë tërë natës. Po ashtu, ka edhe anën klasike, për ditët e ftohta. Është i mbushur me mikrofibra WellSleep® për butësi dhe rehati. Madhësia: 50x70cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jastëk freskues

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 24,95 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Thuani lamtumirë netëve të parehatshme për shkak të nxehtësisë, sepse Dormeo ka sjellë përsëri produktin e shumë kërkuar! Jastëku freskues, i dizajnuar posaçërisht për ditët e verës, ka brenda një shtresë me rruaza xheli, për t’ju siguruar freski gjatë tërë natës. Po ashtu, ka edhe anën klasike, për ditët e ftohta. Është i mbushur me mikrofibra WellSleep® për butësi dhe rehati. Madhësia: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

A jeni lodhur duke u zgjuar të djersitur?

Nëse përgjigja është po, ne kemi zgjidhje për ty! Edhe këtë sezonë, Dormeo sjellë jastëkun freskues, të dizajnuar posaçërisht për verë. Për më tepër, jastëku ka funksion 2në1. Njëra anë e jastëkut është ka efekt freskues (për ditët e nxehta), kurse ana tjetër është klasike (për ditët e ftohta).

Jastëk freskues

Një jastëk i freskët dhe i thatë

Nëse djersiteni shpesh gjatë natës apo fleni në një dhomë që ngrohet shpejt gjatë verës, një jastëk freskues do të jetë aksesor i çmuar në dhomën tuaj.

  • Njëra anë e jastëkut ka një shtresë të ndashme të sfungjerit Air Effect, me rruaza xheli, të cilat i përshtatet presionit të kokës dhe ofrojnë një ndjesi freskuese.
  • Materiali TENCEL™ Lyocell në mbulesë e largon lagështinë, duke siguruar një sipërfaqe më të thatë dhe më të freskët gjatë ditëve të nxehta.
Jastëk freskues

E mbushur me mikrofibra WellSleep®, për rehati, mbështetje dhe ajrosje

Jastëku freskues është i mbushur me mikrofibra të avancuara WellSleep®, të cilat krijojnë mijëra xhepa ajri, dhe kështu ofrojnë butësi, mbështetje dhe qarkullim të shkëlqyer të ajrit. Ju mund ta rregulloni lartësinë sipas dëshirës, duke hequr apo shtuar mbushjen, falë hapjes praktike me zinxhir.

Jastëk freskues

Mirëmbahet lehtë

Jastëku mund të lahet në 40°C, por para se ta lani, duhet t’ja hiqni shtresën freskuese. Ka madhësi 50x70cm, e përshtatshme për këllëfët standartë.

Jastëk freskues
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star