SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk klasik Embossed

Photo
Video
-50%

Jastëku klasik Embossed është i mbushur me mikrofibra të avancuara WellSleep®, të cilat kanë veti të shkëlqyera termike, absorbim minimal të lagështisë dhe ajrosje të lartë. Është i përshtatshëm për ata që flenë anash dhe në shpinë, si dhe mund të lahet në 60°C. Mbulesa unike e stampuar 3D është e pasur me trajtimin CleanEffect®, për mbrojtje nga mikrogrimcat e pluhurit, mikrobet dhe bakteret. Në dispozicion në ngjyrat e bardhë dhe hiri. Madhësia: 50x70cm.

OFERTAT E QESHORIT!
Jastëk klasik Embossed

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 19,95 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku klasik Embossed është i mbushur me mikrofibra të avancuara WellSleep®, të cilat kanë veti të shkëlqyera termike, absorbim minimal të lagështisë dhe ajrosje të lartë. Është i përshtatshëm për ata që flenë anash dhe në shpinë, si dhe mund të lahet në 60°C. Mbulesa unike e stampuar 3D është e pasur me trajtimin CleanEffect®, për mbrojtje nga mikrogrimcat e pluhurit, mikrobet dhe bakteret. Në dispozicion në ngjyrat e bardhë dhe hiri. Madhësia: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mos lejoni që jastëku i vjetër t’ua prishë natën

Për t’u siguruar që po flini në një ambient të pastër dhe të shëndetshëm, duhet t’i ndërroni produktet e shtratit kohë pas kohe (përveç pastrimit që duhet të bëhet rregullisht). Jastëku pa dyshim është shumë me rëndësi, sepse aty vendosim kokën dhe fytyrën përafërsisht 7-8 orë brenda ditës. Nëse flini në një jastëk të vjetër, ai jastëk mund të jetë më pak higjienik dhe më pak mbështetës. Si pasojë, ju mund të zgjoheni me dhimbje qafe dhe të keni probleme me gjumë gjatë natës.

Andaj, nëse jastëku juaj është më i vjetër se dy vjet, ju rekomandojmë ta ndërroni për një të ri dhe të freskët – merrni jastëkun klasik Embossed nga Dormeo!.

Jastëk klasik Embossed

I mbushur me mikrofibra WellSleep®, për më shumë butësi

Mikrofibrat e avancuara WellSleep® përbëjnë një material të mrekullueshëm, i cili formon mijëra xhepa ajri të cilat ofrojnë ajrosje, butësi dhe mbështetje. Në këtë mënyrë, parandalojnë mbingrohjen, djersitjen, njollat dhe aromat e pakëndshme. Falë këtij materiali, koka juaj do të pushojë në një jastëk të butë dhe mbështetës.

Jastëk klasik Embossed

I stampuar, për një teksturë 3D

Mbulesa e jastëkut është e stampuar me një dizajn modern 3D, i cili ofron ndjesi të mirë ndaj lëkurës. Jastëku është në dispozicion në dy ngjyra: hiri e butë dhe e bardhë klasike. Secili jastëk ka përmasa 50x70cm.

Jastëk klasik Embossed

Trajtim CleanEffect® për higjienë maksimale

Mbulesa e jastëkut është e pasur me trajtim CleanEffect® - i cili vepron kundër mikrogrimcave të pluhurit, mikrobeve, baktereve apo alergjenëve të ndryshëm. Për më tepër, mund ta lani në rrobalarëse deri në 60°C. Jastëku thahet shpejt, duke parandaluar mykun apo aromat që mund të krijohen nga lagështia.

Jastëk klasik Embossed

I dizajnuar për personat që flenë anash dhe në shpinë

Jastëku me dimensione 50x70cm është dizajnuar që t’u përshtatet pozicioneve të gjumit në krah (anash) dhe në shpinë. Bashkë me jastëkun, vjen edhe një çantë e dizajnuar për të, që ta ruani kur nuk është në përdorim.

  • Jastëk klasik Embossed
  • Jastëk klasik Embossed

Seti 3në1 Embossed

Ky jastëk është pjesë e linjës Dormeo Embossed, linjë e cila përmban edhe setin 3në1 (jorgan, jastëk dhe çantë e ripërdorshme), në dispozicion në dy madhësi dhe dy ngjyra:

  • Seti për një person: një jorgan 140x200cm + një jastëk 50x70cm (+ çantë për setin);
  • Seti për çift: një jorgan 200x200cm + dy jastëkë nga 50x70cm (+ çantë për setin).

Shiko setin Embossed këtu

Set Jorgan dhe Jastëk Embossed Set Jorgan dhe Jastëk Embossed
Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (Wellsleep® advanced microfibers),
Dimensionet 50x70
Lartësia 16 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% Polyester
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star