Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tharëse flokësh që paloset Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110035274 SKU: 110035274
Photo
Video
-55%

Tharësja e flokëve Rovus është një tharëse flokësh e lehtë me dorezë të palosshme, e përshtatshme për udhëtime ose shtëpi të vogla. Është e lehtë dhe kompakte, por e fuqishme me 1200 W. Me përbërje prej materiali të butë dhe me 2 shpejtësi tharëse është e rehatshme për t'u mbajtur dhe e lehtë për t’u përdorur. Ka një varëse dhe çantë për ruajtje gjatë udhëtimit për komoditet të shtuar.

Tharëse flokësh që paloset Rovus

Çmimi i rregullt: 19,98 €


Çmimi special: 8,99 €

I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Tharësja e flokëve Rovus është një tharëse flokësh e lehtë me dorezë të palosshme, e përshtatshme për udhëtime ose shtëpi të vogla. Është e lehtë dhe kompakte, por e fuqishme me 1200 W. Me përbërje prej materiali të butë dhe me 2 shpejtësi tharëse është e rehatshme për t'u mbajtur dhe e lehtë për t’u përdorur. Ka një varëse dhe çantë për ruajtje gjatë udhëtimit për komoditet të shtuar.

Më shumë
Përshkrimi

E vogël, praktike dhe efiçiente

Keni nevojë për diçka që e bënë punën shpejtë, pa probleme, në mënyrë efektive dhe më shumë lehtësi? Nëse kërkoni një aksesor të fuqishëm për t'ju bërë të dukeni shkëlqyeshëm gjatë gjithë kohës, në çdo kohë, në çdo vend, thjesht e keni gjetur atë - Tharësen e palosshme të flokëve Rovus.

E përkryer për pushimet ose udhëtimet biznesore

Tharësja Rovus është pajisja e duhur për styling për udhëtimet tuaja në fundjavë, udhëtimet e punës, në pushimet tuaja ose thjesht në komoditetin e shtëpisë tuaj. Është kompakt, i palosshëm dhe me të vërtetë i lehtë për tu përshtatur në mënyrë të përsosur në dorën tuaj.

E fuqishme, por e lehtë

Kjo tharëse flokësh është e shpejtë, efektive dhe e performancës së lartë - ka fuqinë prej 1200 W për të bërë punën e saj si duhet. Në të njëjtën kohë, është e vogël dhe ka një dorezë të palosshme, kështu që lehtë mund ta vendosni në valixhen tuaj ose raftin e vogël të banjës.

E lehtë dhe e rehatshme për t’u përdorur

Falë materialit të butë me prekje është e qetë për tu mbajtur dhe e thjeshtë për t’u përdorur. Ju mund të zgjidhni preferencën e tharjes së flokëve tuaj mes dy shpejtësive të ndryshme për të tharë në mënyrë të përkryer flokët e shkurtër ose të gjatë. Thjesht, është tharëse flokësh e përsosur për të gjithë.

Duku madhështore me Rovus

Tharësja e flokëve Rovus ka fuqinë e një tharëse flokësh të rregullt, por është e lehtë dhe kompakte. Është ideale për bagazhe të vogla, madje edhe për bagazhet e dorës gjatë fluturimeve. Me lidhësen e varur dhe çantën e ruajtjes gjatë udhëtimit, ju jeni gati të shkoni kudo dhe të dukeni përrallore!

 

 

 

Bëh përrallë me Rovus
Tharëse flokësh Rovus Foldable ka të gjithë fuqinë e një tharëse flokësh të rregullt, por është i lehtë dhe kompakt. Shtë ideale për bagazhe të vogla, madje edhe për bagazhet e dorës gjatë fluturimeve me buxhet të ulët. Me lakin e varur dhe çantën e ruajtjes së udhëtimit, ju jeni gati të shkoni kudo dhe të dukeni përrallor!

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star