SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

VALIXHE DORMEO GO!

Photo
Video
-50%
Valixhja që ju mbani tregon shumë për ju. Stili dhe cilësia e saj janë një pasqyrim i shijes dhe zgjedhjeve tuaja personale. E disponueshme në 2 përmasa S dhe M. Materiale cilësore, perfekte për çdo udhëtim.
 
OFERTAT E KORRIKUT!
VALIXHE DORMEO GO!

Çmimi i rregullt: Nga 109,90 € Nga


Çmimi special: Nga 54,94 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë
Valixhja që ju mbani tregon shumë për ju. Stili dhe cilësia e saj janë një pasqyrim i shijes dhe zgjedhjeve tuaja personale. E disponueshme në 2 përmasa S dhe M. Materiale cilësore, perfekte për çdo udhëtim.
 
Më shumë
Përshkrimi

JEPINI NGJYRË ËNDRRAVE TUAJA ME VALIXHET DORMEO

Është e rëndësishme pamja, madhësia dhe cilësia e valixhës që ju kërkoni, pavaresisht nëse ju duhet për një udhetim pune apo për pushimet e ëndrrave. Valixhja që ju mbani tregon shumë për ju. Stili dhe cilësia e saj janë një pasqyrim i shijes dhe zgjedhjeve tuaja personale.

E lehtë dhe e qëndrueshme, kjo valixhe është e përsosur për të gjitha llojet e udhëtimeve personal dhe profesional. E disponueshme në 2 përmasa S dhe M, dhe ne 8 ngjyra të ndryshme.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

PERFEKTE PËR ÇDO UDHËTIM

Valixhet e palosshme kanë rrota cilësore që rrotullohen 360 gradë, duke e bërë të lehtë manovrimin nëpër aeroporte, stacione treni ose destinacione të tjera udhëtimi. Dorezë e ngurtë teleskopike (alumini i cilësisë PREMIUM) me disa nivele të rregullimit të lartësisë. Bllokimi i sigurisë (kodi). Projektuar për të kombinuar prakticitetin, stilin dhe funksionalitetin.​ Valixhet e palosshme janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë që sigurojnë qëndrueshmëri dhe përdorim afatgjatë.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

DIZAJN UNIK I PALOSSHËM

E disponueshme në një larmi ngjyrash për t'iu përshtatur stilit tuaj personal. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar per nje pushim te shkurter ne fundjavë, një udhëtim pune ose një pushim familjar, valixhet tona të palosshme janë shoqëruesi i përsosur i udhëtimit. Dizajn unik i palosshëm.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

TË PALOSSHME - NUK ZËNË HAPËSIRË ​​SI VALIXHET KLASIKE

KURSIMI I HAPËSIRËS: Ideale për hapësira të vogla banimi ose hapësira kompakte magazinimi, dizajni i palosshëm ndihmon në maksimizimin e hapësirës duke u tkurrur kur ruhet.​

MADHËSIA E RREGULLSHME: Natyra e saj e palosshme lejon që madhësia të rregullohet, duke përmbushur kapacitete të ndryshme bagazhesh, duke e bërë atë të gjithanshëm për nevoja të ndryshme udhëtimi.​

TRANSPORTI: Lehtë për t'u transportuar për shkak të dizajnit të palosshëm, i cili ofron lehtësinë e lëvizjes së valixhet nga një vend në tjetrin, pavarësisht nëse është i zbrazët ose i ngarkuar me bagazh.

Kursimi i hapësirës sipas thellësisë nga 23 cm në 12 cm

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

TË DISPONUSHME NË 2 PËRMASA

Valizhet Dormeo Go Foldable jane te disponueshme ne dy madhesei dhe 8 ngjyra.

Madhësia S: 56 x 40 x 23 cm, pesha 4,16 kg
Madhësia M: 66 x 46.5 x 26 cm, pesha 4.9 kg

Ngjyrat e disponueshme: e zezë, blu, bojëqill, gurkali, kafe, gri, rozë, rozë e lehtë

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star