SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dyshek iMemory S Plus III

Photo
Video
Deri -100€

Njihuni me dyshekun më të personalizueshëm dhe më të rehatshëm, që i përshtatet të gjithëve, pavarësisht pozitës së gjumit apo formës së gjumit. Zgjedhni mes 4 niveleve të fortësisë dhe 2 niveleve të mbështetjes, thjesht duke rrotulluar bërthamën. Tri zonat e shtresës Octaspring® mbajnë shtyllën kurrizore në drejtimin e duhur dhe falë vetive të ajrosjes, ju sigurojnë gjumë të freskët. Ky dyshek është ideal për çiftet, sepse nuk transmeton lëvizjet dhe ka dy bërthama të ndryshme.

50€ kupon në dyshekët njësh, 100€ kupon në dyshekët për 2 persona!
Dyshek iMemory S Plus III

Çmimi i rregullt: Nga 429,90 € Nga


Çmimi special: Nga 379,90 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Njihuni me dyshekun më të personalizueshëm dhe më të rehatshëm, që i përshtatet të gjithëve, pavarësisht pozitës së gjumit apo formës së gjumit. Zgjedhni mes 4 niveleve të fortësisë dhe 2 niveleve të mbështetjes, thjesht duke rrotulluar bërthamën. Tri zonat e shtresës Octaspring® mbajnë shtyllën kurrizore në drejtimin e duhur dhe falë vetive të ajrosjes, ju sigurojnë gjumë të freskët. Ky dyshek është ideal për çiftet, sepse nuk transmeton lëvizjet dhe ka dy bërthama të ndryshme.

Më shumë
Informata shtesë

Si ta zgjedhni anën ideale, rekomanduar nga Dormeo?

 

Rekomanduar për njerëz që peshojnë më pak se 90 kg

Dyshek iMemory S Plus III Dormeo iMemory S Plus Mattress III

Rekomanduar për njerëz që peshojnë më shumë se 90 kg

Dyshek iMemory S Plus III Dormeo iMemory S Plus Mattress III

Shtresat e dyshekut

Dormeo iMemory S Plus Mattress III

Mbani kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

  1. Sfungjer Memory në mbulesë

  2. Sfungjer Ecocell® më pak i fortë

  3. Shtresë me susta sfungjerike Octaspring®

  4. Sfungjer Ecocell® i fortë

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star