SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk klasik Black Diamond

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110063874 SKU: 110063874
Photo
Video
-50%

Jastëku klasik Black Diamond është i pasur me materialet & tretmanet më të njohura nga Dormeo, për t’ju ofruar gjumë sa më të mirë. Jastëku përmban mikrofibra ,strong>Wellsleep® për t’ju ofruar butësi dhe mbështetje. Po ashtu, është i pasur me trajtimin HeiQ Smart për rregullimin e temperaturës, në mënyrë që t’ju mbajë freskët gjatë verës dhe më ngrohtë gjatë dimrit. Kurse sistemi AirX siguron që jastëku të qëndrojë i freskët, i thatë dhe të ajroset. Dimensionet: 50x70cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jastëk klasik Black Diamond

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 24,95 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku klasik Black Diamond është i pasur me materialet & tretmanet më të njohura nga Dormeo, për t’ju ofruar gjumë sa më të mirë. Jastëku përmban mikrofibra ,strong>Wellsleep® për t’ju ofruar butësi dhe mbështetje. Po ashtu, është i pasur me trajtimin HeiQ Smart për rregullimin e temperaturës, në mënyrë që t’ju mbajë freskët gjatë verës dhe më ngrohtë gjatë dimrit. Kurse sistemi AirX siguron që jastëku të qëndrojë i freskët, i thatë dhe të ajroset. Dimensionet: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku i duhur është çelësi për gjumë të shëndetshëm

Një jastëk i fortë, me gunga dhe mbushje të shpërndarë në mënyrë të pabarabartë shumë lehtë mund t’ua prishë natën, duke bërë që të zgjoheni me dhimbje në qafë dhe shpinë. Prandaj është e rëndësishme ta ndërroni rregullisht jastëkun, por edhe ta zgjedhni të duhurin. E kur bëhet fjalë për jastëkë cilësorë, padyshim se adresa e duhur është Dormeo

Wellsleep®, HeiQ dhe AirX - kombinimi për një jastëk të përsosur

Ky jastëk vjen në një stil klasik dhe përmban 3 teknologji/trajtime cilësore për t’ju siguruar gjumë më të mirë.

  1. Bërthama e jastëkut është e mbushur me mikrofibra Wellsleep®. Ky material i avancuar e bën jastëkun të butë e të ajrosshëm. Po ashtu ka edhe veti të shkëlqyera termike, thithje minmale të lagështisë, dhe është i qëndrueshëm ndaj njollave dhe mykut.
  2. Trajtimi HeiQ Smart është një teknologji revolucionare e tekstilit, e inspiruar nga natyra - për të siguruar kontroll dinamik të temperaturës. Ky jastëk ju mban freskët gjatë verës, më ngrohtë gjatë dimrit dhe është efektiv deri pas 50 larjeve.
  3. Jastëku është i mbuluar me 3cm materiale AirX, për të siguruar qarkullim të ajrit dhe një ambient gjumi të freskët.

I përshtatshëm për të gjitha pozitat e fjetjes

Jastëku do t’ju ofrojë rehati dhe mbështetje, pamarrë parasysh në cilën pozitë flini: në shpinë, në bark apo anash. Po ashtu, ju mund ta përshtatni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut duke ia hequr një pjesë të mbushjes, varësisht sipas nevojës suaj.

Pjesë e koleksionit tonë ekskluziv

Jastëku ka një dizajn elegant, me ngjyrë të bardhë dhe hiri, me dimensione 50x70c dhe mund të lahet. Është pjesë e linjës Black Diamond dhe ju mund ta kombinoni edhe me jorgan, çarçafë, peshqirë, mbulesa dhe aksesorë të tjerë nga kjo linjë.

Specifikat Teknike
Baza 100% PES ball fiber
Dimensionet 50x70cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 40% PES fiber + 60% Cellsolution Clima fiber
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet Machine washable

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star