SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Begonia

Photo
Video
-50%

Freskoni shtratin tuaj me një jorgan cilësor, që do t’ju mbulojë me rehati dhe ngrohtësi tërë natën. Jorgani Begonia është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, për vëllim, butësi dhe ngrohtësi optimale. Ka ngjyrë të bardhë dhe është i kufizuar me një shirit ngjyrë rozë. Mund të lahet në rrobalarëse, deri në 40°C. Në dispozicion në madhësitë 140x200cm dhe 200x200cm.

OFERTAT E QESHORIT!
Jorgan Begonia

Çmimi i rregullt: Nga 69,90 € Nga


Çmimi special: Nga 34,95 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Freskoni shtratin tuaj me një jorgan cilësor, që do t’ju mbulojë me rehati dhe ngrohtësi tërë natën. Jorgani Begonia është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, për vëllim, butësi dhe ngrohtësi optimale. Ka ngjyrë të bardhë dhe është i kufizuar me një shirit ngjyrë rozë. Mund të lahet në rrobalarëse, deri në 40°C. Në dispozicion në madhësitë 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

A është jorgani juaj më i vjetër se 2 vjet?

Sikurse produktet e tjera të gjumit, edhe jorgani duhet të lahet dhe ndërrohet rregullisht, që të siguroheni se po flini në një mjedis të shëndetshëm. Nëse jorgani juaj është më i vjetër se 2 vjet, ekspertët tanë ju rekomandojnë ta ndërroni. Në këtë rast, ne ju propozojmë jorganin Begonia. Jorgani ka qepje cilësore që mbushja të jetë e shpërndarë në mënyrë të barabartë dhe është punuar me materiale të cilësisë së lartë, për t’ju ngrohtësi dhe butësi sa herë të mbuloheni.

Jorgan Begonia

Ngrohtësi, butësi dhe vëllim

Sekreti i një jorgani të mirë qëndron te mbushja dhe qepja e tij. Ky jorgan është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, të cilat krijojnë mijëra xhepa ajri, të cilët e bëjnë jorganin më të ajrosshëm, të butë, të ngrohtë dhe rezistent ndaj lagështisë, njollave, aromave të pakëndshme dhe mykut. Qepja unike siguron që mbushja të mos mblidhet në një vend por të jetë e shpërndarë njejtë në çdo pjesë. Andaj, ky jorgan do t’ju ofrojë butësi dhe ngrohtësi gjatë tërë vitit.

Jorgan Begonia

Mirëmbahet lehtë

Ky jorgan mund të lahet tërësisht në rrobalarëse, në 40°C, dhe thahet shpejt. Është në dispozicion në madhësitë 140x200cm dhe 200x200cm dhe vjen i paketuar në një çantë të ripërdorshme. Ky jorgan është pjesë e linjës Begonia – koleksion që sjellë rehati dhe elegancë në dhomën tuaj të gjumit.

Jorgan Begonia
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star