SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

KOLEKSIONI EKSKLUZIV EMOTION OWL

Bufët ekspresivë tashmë kanë fituar zemrat e mijëra fëmijëve anë e mbanë Europës. Andaj, ne i kemi shtuar koleksionit edhe 6 bufa të lezetshëm, të cilët vijnë në formën e anëtarëve më të afërt në familje. Por jo vetëm… Kokeksioni ekskluziv për gjumashët e vegjël ka edhe risi të tjera: një dyshek mbështetës, një jorgan të ngrohtë, një jastëk të butë dhe një kostum argëtues. Shndërroni dhomën e fëmijëve në një vend të veçantë për lojëra argëtuese dhe gjumë sa më të rehatshëm.

Bufi ekspresiv Family 3në1

Bufët Family janë dizajnuar që përmes lojës, t’ua mësojnë fëmijëve rëndësinë e familjes. Bufët prej pellushi vijnë në versionin 3në1 (lodër/jastëk 33cm dhe batanije 130x180cm) si dhe në versionin mini (lodër 16cm).

Më shumë

Bufi ekspresiv Family 3në1

Më shumë

Bufi ekspresiv Family mini

Më shumë

Dyshek Emotion Owl

Dysheku Emotion Owl, i dizajnuar posaçërisht pvr fëmijë, është kombinim i teknologjisë Octaspring® dhe sfungjerit Ecocell®. Ka mbulesë të papërshkueshme nga uji, e cila është e trajtuar me CleanEffect® dhe mund të lahet për më shumë freski.

Më shumë

Bufi ekspresiv Family 3në1

Më shumë

Dyshek Emotion Owl

Më shumë

Jorgan dhe jastëk Emotion Owl

Krijoni një vend gjumi sa më të rehatshëm për të vegjlit tuaj, duke e pasuruar shtratin me një jorgan të ngrohtë dhe një jastëk të butë e mbështetës. Për më tepër, kanë një dizajn të lezetshëm, që fëmijët do ta adhurojnë!

Më shumë

Jorgan Emotion Owl

Më shumë

Jastëk Emotion Owl

Më shumë

Set i çarçafëve Emotion Owl

Shtoni një pamje më të lezetshme në dhomën e fëmijëve, me setin e çarçafëve Emotion Owl! Seti përmban këllëfë për jastëk dhe jorgan, të punuar nga pambuku 100% natyral për më shumë rehati. Këllëfët kanë dizajn të dyanshëm, andaj ju mund t’i kombinoni 4 pamje të ndryshme. Mund të lahen 60°C.

Më shumë

Bufi ekspresiv Family 3në1

Më shumë

Set i çarçafëve Emotion Owl

Më shumë

Kostum Emotion Owl

Është argëtuese të veshësh kostume të ndryshme dhe ta lësh imagjinatën të fluturojë… Dhe padyshim është tepër argëtuese “të bëhesh buf” për një ditë dhe ta shijosh magjinë e lojës duke vrapuar përreth. Me kostumin Emotion Owl, ju mund t’ia mundësoni fëmijëve një aventurë të re, që do ta shijojnë në çdo çast!

Më shumë

Kostum Emotion Owl

Më shumë