SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Mbajtëse dysheku Easy Fix

Photo
Video
-10%

Përmirësoni mbështetjen & përshtatshmërinë e dyshekut tuaj duke përdorur mbajtësen e dyshekut Easy Fix. Kjo bazë shtrati e cila montohet lehtë, është e punuar me 28 listela prej thupre, të cilat janë të forta & fleksibile. Kjo mbajtëse siguron qarkullim të ajrit dhe higjienë, duke shtuar jetëgjatësinë e dyshekut. Niveli i fortësisë mund të rregullohet. Montohet për 5 minuta. Prodhuar në Slloveni.

OFERTAT E KORRIKUT!
Mbajtëse dysheku Easy Fix

Çmimi i rregullt: Nga 109,90 € Nga


Çmimi special: Nga 98,91 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Përmirësoni mbështetjen & përshtatshmërinë e dyshekut tuaj duke përdorur mbajtësen e dyshekut Easy Fix. Kjo bazë shtrati e cila montohet lehtë, është e punuar me 28 listela prej thupre, të cilat janë të forta & fleksibile. Kjo mbajtëse siguron qarkullim të ajrit dhe higjienë, duke shtuar jetëgjatësinë e dyshekut. Niveli i fortësisë mund të rregullohet. Montohet për 5 minuta. Prodhuar në Slloveni.

Më shumë
Përshkrimi

Siguroni një themel cilësor për dyshekun dhe gjumin tuaj

Me bazën Easy Fix nga Dormeo, ne sigurojmë që dysheku juaj të qëndrojë në një bazë të fortë, të qëndrueshme dhe fleksibile. Në këtë mënyrë, shtrati juaj do ta ofrojë mbështetjen e duhur për trupin. Mbajtësja Easy Fix përbëhet prej 28 listelave të forta dhe fleksibile, të cilat janë të shpërndara në mënyrë të barabartë. Në zonën e shpinës, listelat kanë rrëshqitës që u mundësojnë ta përshtatni nivelin e fortësisë dhe rehatisë. Për më tepër, kjo bazë dysheku siguron qarkullim të mjaftueshëm të ajrit, për ta mbajtur dyshekun tuaj të freskët dhe të thatë tërë vitin. Bartet lehtë dhe e mira tjetër është se mund ta montoni për rreth 5 minuta në kornizën tuaj.

Mbajtëse dysheku Easy Fix

Deri në 30% më shumë rehati dhe mbështetje më e mirë

A e dini se nëse vendosni listela apo bazë druri në kornizë, poshtë dyshekut, menjëherë do t’ju ofrojë mbështetje më të mirë për pjesën e poshtme të shpinës dhe shpatullat. Për më tepër, siguron gjumë më të rehatshëm dhe ndihmon që t’i shmangni problemet që lidhen me gjumë & dhimbje shpine.

  • Listelat e punuara nga druri fleksibil i thuprës, i përgjigjet në mënyrë dinamike trupit tuaj dhe përkulet mjaftueshëm për ta mbajtur shpinën tuaj në pozitën e duhur, ta shpërndajë peshën trupore në mënyrë të barabartë dhe ta parandalojë zhytjen.

  • Mbajtëse dysheku Easy Fix

    Rrëshqitësit janë të pozicionuar në shiritat e dyfishtë në zonën e shtyllës kurrizore, dhe mundësojnë personalizimin e mbështetjes dhe qëndrueshmërisë. Kur rrëshqitësit janë të ndarë me një hapësirë më të gjerë gjerë, janë më të fortë. Kur janë më afër, janë më të buta.

Zgjasni jetëgjatësinë e dyshekut tuaj

Duke vendosur dyshekun në një bazë të fortë dhe fleksibile, mund ta ruani elasticitetin e tij dhe ta mbani në formë më të mirë për një kohë më të gjatë.

Për më tepër, listelat sigurojnë qarkullim më të mirë të ajrit, veti e cila:

  • e bën dyshekun më të ajrosshëm;
  • ndihmon që dysheku të jetë i thatë dhe higjienik (parandalon shfaqjen e njollave, aromave të pakëndshme dhe mykut).

Në përgjithësi, përdorimi i bazës me listela. kontribuon në një mjedis gjumi më të shëndetshëm.

Mbajtëse dysheku Easy Fix

Montohet lehtë dhe shpejt

Kjo mbajtëse dysheku montohet lehtë dhe nuk merr më shumë kohë se pesë minuta.

Hapni paketimin, hiqni dërrasën në kornizë dhe, vendosni listelat dhe pastaj dyshekun mbi to.

Shtimi i rrëshqitësve të rregullueshëm në listelat e mesit ju lejon të zgjedhni se sa doni t’i përkulni listelat, për t’ju dhënë rehati të personalizuar.

Mbajtëse dysheku Easy Fix Mbajtëse dysheku Easy Fix Mbajtëse dysheku Easy Fix Mbajtëse dysheku Easy Fix

E punuar me drunj cilësorë

Është me rëndësi që mbajtësja e dyshekut të përbëhet prej listelave të forta, të cilat mund ta mbajnë peshën e dyshekut dhe trupit tuaj. Po ashtu, në të njejtën kohë, të jenë fleksibile që të mund të përkulen kur është e nevojshme. Prandaj edhe mbajtësja Easy Fix përbëhet prej drurit më cilësor.

Korniza e bazës është punuar prej ahut - një dru i fortë, i fortë, i qëndrueshëm dhe me pamje të shkëlqyer. Për shkak të këtyre cilësive, ky dru shpesh përdoret për të punuar mobilje.

Listelat janë punuar prej thuprës - një dru shumë fleksibil dhe i qëndrueshëm, që kërkon më pak mirëmbajtje.

Mbajtëse dysheku Easy Fix

E dizajnuar për shtretër me madhësi të ndryshme

Kjo mbajtëse dysheku është në dispozicion në madhësitë 70x200, 80x200, 90x200 dhe 140x200, andaj mund t’i kombinoni edhe nëse keni dyshek me madhësi për çift. Paketimi nuk përmban plastikë, vetëm karton të punuar me materiale të përshtatshme.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Harmony
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star