SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Mbajtëse dysheku Silver Flex

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shtoni jetëgjatësinë e dyshekut dhe flini më rehat, duke përdorur mbajtëset Silver Flex. Korniza është punuar nga ahu kurse listelat prej dru thupre. Ka 28 listela dhe ju mund ta rregulloni fortësinë sipas nevojës suaj, në zonën e mesit. Po ashtu, në pjesën e kokës mund ta përshtatni lartësinë, në mënyrë që të jeni sa më rehat. Në dispozicion në dimensione të ndryshme.

Mbajtëse dysheku Silver Flex
129,90 €
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni jetëgjatësinë e dyshekut dhe flini më rehat, duke përdorur mbajtëset Silver Flex. Korniza është punuar nga ahu kurse listelat prej dru thupre. Ka 28 listela dhe ju mund ta rregulloni fortësinë sipas nevojës suaj, në zonën e mesit. Po ashtu, në pjesën e kokës mund ta përshtatni lartësinë, në mënyrë që të jeni sa më rehat. Në dispozicion në dimensione të ndryshme.

Më shumë
Përshkrimi

Shumë dobi për dyshekun tuaj

Baza e shtratit me listela Silver Flex është ka 28 listela që janë të montuara në kornizën e shtratit të punuar nga druri i ahut.

Ofron shumë përparësi për dyshekun dhe rehatinë tuaj:

  • Mundëson më shumë rehati, fleksibilitet shtesë dhe pozitë ergonomike të trupit gjatë fjetjes;
  • Mundëson rregullim e fortësisë në mbështetëse;
  • Siguron ajrosje më të mirë të dyshekut dhe avullim të lagështisë;
  • Shton jetëgjatësinë e dyshekut;
  • Mundëson shpërndarje të barabartë të peshës së trupit për pozitë optimale të gjumit.

Dysheku juaj ajroset më mirë

Secili njeri prodhon lagështi gjatë gjumit. Për këtë arsye, dysheku duhet të vendoset mbi një bazë shtrati që i mundëson atij ajrosje të mirë. Baza e shtratit me listela Silver Flex e bën të mundur një gjë të tillë, pasi që siguron një ventilim të mirë dhe avullim të lagështisë.

Specifikat Teknike
Adjustable incline Po
Dimensionet 70-120 cm x 190-200 cm
Fortësi e ndryshueshme Po
Linja Dormeo Vitality
Material birch wood, dru ahu
Pasha maksimale e përdoruesit 130 kg
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star